Gå til hovedindhold

GROHE Rainshower SmartActive 150 brusestangsæt med håndbruser, brusestang 600mm, Silverflex bruserslange 1.750mm

GroheSanitetEAN: 4005176486449
Pris fra 1.349 krtil 1.899 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 550 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.212 kr 26. maj

Sammenlign priser på GROHE Rainshower SmartActive 150 brusestangsæt med håndbruser, brusestang 600mm, Silverflex bruserslange 1.750mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1349 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower SmartActive 150 brusesæt, vandbesparende, krom
-10%1.349 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Rainshower SmartActive 150 brusesæt, vandbesparende, krom billede

Produktinformation

Rainshower SmartActive skab et luksuriøs badeværelse Oplev en helt ny måde at tage brusebad på med Grohe Rainshower SmartActive 150 brusestangsæt. Dette stilfulde sæt inkluderer alt, hvad du har brug for til en ultimativ bruseoplevelse. Håndbruseren Rai...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: chrome
Størrelse: 600 mm (bar), 1750 mm (hose), 150 mm (shower head)
EAN: 4005176486449
Varenr.: 737772334
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Rainshower SmartActive 150 brusestangsæt med håndbruser, brusestang 600mm, Silverflex bruserslange 1.750mm
1.429 kr
Til butik
GROHE Rainshower SmartActive 150 brusestangsæt med håndbruser, brusestang 600mm, Silverflex bruserslange 1.750mm billede

Produktinformation

GROHE, Rainshower SmartActive 150, Brusestangsæt 3 sprays bestående af: håndbruser Rainshower SmartActive 150 (26 590) Brusestang 600 mm med vægholdere Silverflex bruseslange 1.750 mm (28 388 000) GROHE EasyReach bakke GROHE EcoJoy 9,5 l/min gennemstrømni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: GROHE Varekatalog
EAN: 4005176486449
Varenr.: 2703920
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GROHE Rainshower SmartActive 150, 60 cm, 1,75 m, Væg, Krom, G1/2
1.457 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Rainshower Smartactive 150, Brusestangsæt 3 sprays
1.517,06 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower SmartActive 150 brusesæt, vandbesparende, krom
1.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Rainshower SmartActive 150 brusestangsæt med håndbruser, brusestang 600mm, Silverflex bruserslange 1.750mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Rainshower SmartActive 150 brusestangsæt med håndbruser, brusestang 600mm, Silverflex bruserslange 1.750mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS1.349 kr1.349 krKøb
2Elvvs.dk1.429 kr1.429 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.457 kr1.457 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.517,06 kr1.517,06 krKøb
5BilligVVS DK1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GROHE Rainshower SmartActive 150 brusestangsæt med håndbruser, brusestang 600mm, Silverflex bruserslange 1.750mm

PriceData har fulgt prisen på GROHE Rainshower SmartActive 150 brusestangsæt med håndbruser, brusestang 600mm, Silverflex bruserslange 1.750mm i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.212 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.317 kr.

Den nuværende pris på 1.349 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for GROHE Rainshower SmartActive 150 brusestangsæt med håndbruser, brusestang 600mm, Silverflex bruserslange 1.750mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for GROHE Rainshower SmartActive 150 brusestangsæt med håndbruser, brusestang 600mm, Silverflex bruserslange 1.750mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.349 kr137 kr (11%)
26. maj 20261.212 kr134 kr (10%)
25. maj 20261.346 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.349 kr137 kr (11%)
17. maj 20261.212 kr134 kr (10%)
16. maj 20261.346 kr134 kr (11%)
12. maj 20261.212 kr137 kr (10%)
11. maj 20261.349 kr137 kr (11%)
3. maj 20261.212 kr133 kr (10%)
2. maj 20261.345 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret