Gå til hovedindhold

EL-Grossisten GROHE Rainshower Cosmopolitan 310 Hovedbruser sæt til loft 142 mm, 1 spray - Børstet Warm Sunset

EL-GrossistenSanitetEAN: 4005176427299
Pris fra 6.407 krtil 6.837,36 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 430,36 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.237 kr 28. apr.

Sammenlign priser på GROHE Rainshower Cosmopolitan 310 Hovedbruser sæt til loft 142 mm, 1 spray - Børstet Warm Sunset og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6407 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GROHE Rainshower Cosmopolitan 310, 1 stk
6.407 kr
Til butik
GROHE Rainshower Cosmopolitan 310, 1 stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: GROHE
Kategori: Brusersæt & tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 26067DL0
EAN: 4005176427299
Varenr.: 4164460
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Rainshower Cosmopolitan 310 Hovedbruser sæt til loft 142 mm, 1 spray - Børstet Warm Sunset
6.762 kr
Til butik
GROHE Rainshower Cosmopolitan 310 Hovedbruser sæt til loft 142 mm, 1 spray - Børstet Warm Sunset billede

Produktinformation

Grohe, Hard Graphite, Rainshower Cosmopolitan 310Hovedbruser sæt til loft 142 mm, 1 spraybestående af: Hovedbruser Rainshower Cosmopolitan 310 (27 478 000) 1 stråletype: Rain brusearm Rainshower loft 142 mm (28 724 000) Grohe EcoJoy 9,5 l/min gennemstrømn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Hovedbrusere & brusehoveder
EAN: 4005176427299
Varenr.: 1570486
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower Cosmopolitan 310Hovedbruser sæt til loft 142mm
6.837,36 kr
Til butik
Grohe Rainshower Cosmopolitan 310Hovedbruser sæt til loft 142mm billede

Produktinformation

GROHE Rainshower Cosmopolitan 310 Hovedbruser sæt til lofttilslutning 142 mm, 1 spray bestående af: Hovedbruser Rainshower Cosmopolitan 310 (27 478 000) materiale: metal 1 stråletype: Rain Rainshower brusearm til lofttilslutning 142 mm (28 724 000) GROHE...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4005176427299
Varenr.: 15844262838607

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Rainshower Cosmopolitan 310 Hovedbruser sæt til loft 142 mm, 1 spray - Børstet Warm Sunset koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Rainshower Cosmopolitan 310 Hovedbruser sæt til loft 142 mm, 1 spray - Børstet Warm Sunset koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK6.407 kr6.407 krKøb
2Elvvs.dk6.762 kr6.762 krKøb
3EL-GROSSISTEN6.837,36 kr6.837,36 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GROHE Rainshower Cosmopolitan 310 Hovedbruser sæt til loft 142 mm, 1 spray - Børstet Warm Sunset

PriceData har fulgt prisen på GROHE Rainshower Cosmopolitan 310 Hovedbruser sæt til loft 142 mm, 1 spray - Børstet Warm Sunset i 180 dage. Laveste pris i perioden er 6.174 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 6.977,86 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.366 kr.

Den nuværende pris på 6.407 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for GROHE Rainshower Cosmopolitan 310 Hovedbruser sæt til loft 142 mm, 1 spray - Børstet Warm Sunset. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for GROHE Rainshower Cosmopolitan 310 Hovedbruser sæt til loft 142 mm, 1 spray - Børstet Warm Sunset de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20266.407 kr44 kr (1%)
21. maj 20266.451 kr153 kr (2%)
20. maj 20266.298 kr142 kr (2%)
18. maj 20266.440 kr1 kr (0%)
16. maj 20266.441 kr1 kr (0%)
15. maj 20266.442 kr144 kr (2%)
14. maj 20266.298 kr153 kr (2%)
3. maj 20266.451 kr2 kr (0%)
2. maj 20266.453 kr1 kr (0%)
29. apr. 20266.454 kr217 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret