Gå til hovedindhold

GROHE Lineare, Vask til badeværelset, Krom, Metal, Dørgreb, Enkelt, 1/2 Str. S

GroheSanitetEAN: 4005176409110
Pris fra 1.352 krtil 1.609 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 257 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.319 kr 30. maj

Sammenlign priser på GROHE Lineare, Vask til badeværelset, Krom, Metal, Dørgreb, Enkelt, 1/2 Str. S og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1352 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Lineare håndvaskarmatur, krom
-10%1.352 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Lineare håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Stilrent håndvaskarmatur i krom med moderne funktioner Et Lineare håndvaskarmatur i krom forener et tidløst, strømlinet design med pålidelige funktioner, der gør hverdagen både nemmere og mere behagelig. Med sit slanke udtryk og den blanke, ridsefaste ove...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
Størrelse: S
EAN: 4005176409110
Varenr.: 701292304
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Lineare Håndvaskarmatur, S-Size, Krom
1.393 kr
Til butik
Grohe Lineare Håndvaskarmatur, S-Size, Krom billede

Produktinformation

Minimalistisk design kombineret med innovativ teknologi! Med den glatte, cylinderformede armaturkrop kombineret med greb og tud i klare rektangulære former ser GROHEs Lineare etgrebsarmatur til håndvask perfekt ud i ethvert moderne badeværelse. Det er en fornøjelse at bruge armaturet, der er spækket med GROHE teknologi og har en pop-up bundventil, der kan betjenes med fingerspidserne. Vandmængden og -temperaturen reguleres præcist og ubesværet takket være den keramiske GROHE SilkMove patron, og GROHE EcoJoy funktionen begrænser vandgennemstrømningen til 5,7 l/min - hvilket sparer vand og penge! Den skinnende GROHE StarLight krombelægning er ridsefast og behøver blot en enkelt aftørring med en tør klud for at se ud som ny. Og så er det let at installere, fordi GROHE QuickFix Plus systemet reducerer monteringstiden med op til 50 %. GROHE Lineare - førsteklasses design og teknologi til en attraktiv pris!

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Blandingsbatterier og armaturer
Artikel nr.: 23106001
EAN: 4005176409110
Varenr.: 3275311
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GROHE Lineare, Vask til badeværelset, Krom, Metal, Dørgreb, Enkelt, 1/2 Str. S
1.440 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Lineare håndvaskarmatur S Med pop up ventil. krom
1.496 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Lineare Etgrebsbatteri til håndvask S "Click"
1.506,71 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Lineare håndvaskarmatur, krom
1.609 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Lineare, Vask til badeværelset, Krom, Metal, Dørgreb, Enkelt, 1/2 Str. S koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Lineare, Vask til badeværelset, Krom, Metal, Dørgreb, Enkelt, 1/2 Str. S koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS1.352 kr1.352 krKøb
2Proshop DK1.393 kr1.393 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.440 kr1.440 krKøb
4Elvvs.dk1.496 kr1.496 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.506,71 kr1.506,71 krKøb
6BilligVVS DK1.609 kr1.609 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GROHE Lineare, Vask til badeværelset, Krom, Metal, Dørgreb, Enkelt, 1/2 Str. S

PriceData har fulgt prisen på GROHE Lineare, Vask til badeværelset, Krom, Metal, Dørgreb, Enkelt, 1/2 Str. S i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.319 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.460 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.375 kr.

Den nuværende pris på 1.352 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for GROHE Lineare, Vask til badeværelset, Krom, Metal, Dørgreb, Enkelt, 1/2 Str. S. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for GROHE Lineare, Vask til badeværelset, Krom, Metal, Dørgreb, Enkelt, 1/2 Str. S de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.352 kr33 kr (3%)
30. maj 20261.319 kr33 kr (2%)
27. maj 20261.352 kr41 kr (3%)
26. maj 20261.393 kr41 kr (3%)
17. maj 20261.352 kr41 kr (3%)
16. maj 20261.393 kr41 kr (3%)
10. maj 20261.352 kr41 kr (3%)
9. maj 20261.393 kr41 kr (3%)
3. maj 20261.352 kr41 kr (3%)
9. apr. 20261.393 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret