Gå til hovedindhold

GROHE Grohtherm SmartControl termostatarmatur 3SC til indbygning, 3 ventiler. Børstet Hard Graphite

GroheSanitetEAN: 4005176455100
Pris fra 6.029 krtil 8.279 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.250 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.939 kr 9. mar.

Sammenlign priser på GROHE Grohtherm SmartControl termostatarmatur 3SC til indbygning, 3 ventiler. Børstet Hard Graphite og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6029 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Grohtherm SmartControl Termostat til indbygning med 3 ventiler, børstet hard graphite
6.029 kr
Til butik
Grohe Grohtherm SmartControl Termostat til indbygning med 3 ventiler, børstet hard graphite billede

Produktinformation

Tag den ultimative kontrol med en termostat, der er så fleksibel, som den er innovativ, og nyd dit bedste bad nogensinde. Grohtherm SmartControl skjult termostat i Børstet Hard Graphite er fyldt med funktioner og har et minimalistisk design, der forbedrer ethvert moderne badeværelse. Den innovative SmartControl-teknologi giver dig mulighed for at vælge dit ønskede spraymønster og justere vandmængden ved at trykke på en knap. De tre ventiler tilbyder total fleksibilitet, uanset dit brusebad - du kan styre, skifte mellem eller endda kombinere forskellige spraymønstre - perfekt badeværelse, hvis du vil have hånd-, hoved- og sidebruser. Integreret GROHE TurboStat-teknologi forhindrer ubehagelige temperatursvingninger. GROHE EasyLogic teksturerede knapper med udskiftelige symboler gør det let og intuitivt at bruge. GROHE SafeStop knappen er familievenlig og giver dig mulighed for at indstille en maksimal temperatur på 38°C for at forhindre skoldning - GROHE SafeStop Plus valgfri temperaturbegrænser giver dig mulighed for at tilføje en yderligere grænse på 43°C for et ekstra sikkerhedsniveau. Vandbesparende GROHE EcoJoy-teknologi giver dig mulighed for en reduceret strømningshastighed uden kompromis med nydelse. Takket være GROHE QuickFix-systemet er det hurtigt og ligetil at installere. Den slanke profil gør det let at holde rent, og den blændende, holdbare GROHE StarLight-finish ser uberørt ud i mange år fremover. Med et slankt, rundt design, der er perfekt til det minimalistiske, strømlinede udseende, forbedrer dette produkt dit badeværelse. Bemærk, at dette produkt skal installeres i kombination med GROHE Rapido SmartBox (35600000).

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus og monteringstilbehoer
Artikel nr.: 29121AL0
EAN: 4005176455100
Varenr.: 3054389
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Grohtherm SmartControl termostatarmatur 3SC til indbygning, 3 ventiler. Børstet Hard Graphite
6.374 kr
Til butik
GROHE Grohtherm SmartControl termostatarmatur 3SC til indbygning, 3 ventiler. Børstet Hard Graphite billede

Produktinformation

GROHE Grohtherm SmartControl Termostat til indbygning med 3 ventiler Armatur, skal installeres med: GROHE Rapido SmartBox 35 600 000 metal vægplade med GROHE QuickFix (al installation skjules), 6 ° justerbar GROHE StarLight-finish SmartControl - ny innova...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Indbygningsarmaturer
EAN: 4005176455100
Varenr.: 2405648
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Grohtherm SmartControl brusearmatur, børstet sort krom
6.659 kr
Til butik
Grohe Grohtherm SmartControl brusearmatur, børstet sort krom billede

Produktinformation

Grohe Grotherm Smartcontrol termostat Til indbygning Data: Metal vægplade med GROHE FastFixation (installation skjules), 6°justerbar GROHE Long-Life Shine-belægning for et smukt vedvarende finish Med 3 ventiler SmartControl aktivering/deaktivering, juste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus
Farve: brushed hard graphite
EAN: 4005176455100
Varenr.: 722686309
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GROHE Grohtherm SmartControl, Grafit, 1 stk
6.697 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Grohtherm SmartControl brusearmatur, børstet sort krom
8.095 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Grohtherm SmartControl brusearmatur, børstet sort krom
-10%8.279 kr
Før 9.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Grohtherm SmartControl termostatarmatur 3SC til indbygning, 3 ventiler. Børstet Hard Graphite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Grohtherm SmartControl termostatarmatur 3SC til indbygning, 3 ventiler. Børstet Hard Graphite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK6.029 kr6.029 krKøb
2Elvvs.dk6.374 kr6.374 krKøb
3LavprisVVS6.659 kr6.659 krKøb
4CS MEGASTORE DK6.697 kr6.697 krKøb
5BilligVVS DK8.095 kr8.095 krKøb
6CompletVVS8.279 kr8.279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GROHE Grohtherm SmartControl termostatarmatur 3SC til indbygning, 3 ventiler. Børstet Hard Graphite

PriceData har fulgt prisen på GROHE Grohtherm SmartControl termostatarmatur 3SC til indbygning, 3 ventiler. Børstet Hard Graphite i 182 dage. Laveste pris i perioden er 5.841 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 6.381 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.076 kr.

Den nuværende pris på 6.029 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for GROHE Grohtherm SmartControl termostatarmatur 3SC til indbygning, 3 ventiler. Børstet Hard Graphite. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for GROHE Grohtherm SmartControl termostatarmatur 3SC til indbygning, 3 ventiler. Børstet Hard Graphite de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 20266.029 kr53 kr (1%)
3. apr. 20266.082 kr143 kr (2%)
9. mar. 20265.939 kr143 kr (2%)
8. mar. 20266.082 kr143 kr (2%)
3. mar. 20265.939 kr143 kr (2%)
20. jan. 20266.082 kr1 kr (0%)
6. jan. 20266.081 kr240 kr (4%)
12. dec. 20255.841 kr540 kr (8%)
10. dec. 20256.381 kr188 kr (3%)
9. dec. 20256.193 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret