Gå til hovedindhold

Grohe Grohtherm SmartControl Termostat til indbygning med to ventiler, børstet cool sunrise

GroheSanitetEAN: 4005176493058
Pris fra 5.399 krtil 7.399 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.000 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grohe Grohtherm SmartControl Termostat til indbygning med to ventiler, børstet cool sunrise og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5399 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GROHE Grohtherm SmartControl, Guld, 1 stk
5.399 kr
Til butik
GROHE Grohtherm SmartControl, Guld, 1 stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: GROHE
Kategori: Brusearmatur & Termostatarmatur
Farve: 1
Artikel nr.: 29119GN0
EAN: 4005176493058
Varenr.: 5856281
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Grohtherm SmartControl brusearmatur, børstet messing
5.489 kr
Til butik
Grohe Grohtherm SmartControl brusearmatur, børstet messing billede

Produktinformation

Grohtherm SmartControl termostaterne til indbygning gør hverdagen endnu lettere. Med SmartControl teknologien kan du justere vandmængden og præcisionsstyre i dit brusebad ved at trykke og dreje på én enkelt knap. Med de markerede ikon-knapper som er på a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus
Farve: brushed cool sunrise
EAN: 4005176493058
Varenr.: 722686218
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Grohtherm SmartControl Termostat til indbygning med to ventiler, børstet cool sunrise
5.750 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Grohtherm SmartControl brus Forplade, Termostat med 2 ventiler, børstet cool sunrise
5.893 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohtherm SmartControl Termostat til indbygning med to ventiler
6.385,13 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Grohtherm SmartControl brusearmatur, børstet messing
-10%6.569 kr
Før 7.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Grohtherm SmartControl brusearmatur, børstet messing
7.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Grohtherm SmartControl Termostat til indbygning med to ventiler, børstet cool sunrise koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Grohtherm SmartControl Termostat til indbygning med to ventiler, børstet cool sunrise koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK5.399 kr5.399 krKøb
2LavprisVVS5.489 kr5.489 krKøb
3Proshop DK5.750 kr5.750 krKøb
4Elvvs.dk5.893 kr5.893 krKøb
5EL-GROSSISTEN6.385,13 kr6.385,13 krKøb
6CompletVVS6.569 kr6.569 krKøb
7BilligVVS DK7.399 kr7.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Grohtherm SmartControl Termostat til indbygning med to ventiler, børstet cool sunrise

PriceData har fulgt prisen på Grohe Grohtherm SmartControl Termostat til indbygning med to ventiler, børstet cool sunrise i 183 dage. Laveste pris i perioden er 5.399 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 5.626 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.463 kr.

Den nuværende pris på 5.399 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Grohe Grohtherm SmartControl Termostat til indbygning med to ventiler, børstet cool sunrise. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Grohe Grohtherm SmartControl Termostat til indbygning med to ventiler, børstet cool sunrise de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20265.399 kr1 kr (0%)
21. maj 20265.400 kr1 kr (0%)
20. maj 20265.401 kr38 kr (1%)
17. maj 20265.439 kr89 kr (2%)
16. maj 20265.528 kr39 kr (1%)
15. maj 20265.489 kr50 kr (1%)
14. maj 20265.439 kr50 kr (1%)
12. maj 20265.489 kr39 kr (1%)
11. maj 20265.528 kr39 kr (1%)
10. maj 20265.489 kr49 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret