Gå til hovedindhold

Grohe Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmatur til åben varmtvandsbeholder, krom

GroheSanitetEAN: 4005176889288
Pris fra 1.349 krtil 1.711,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 362,25 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grohe Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmatur til åben varmtvandsbeholder, krom og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1349 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmatur til åben varmtvandsbeholder, krom
-10%1.349 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmatur til åben varmtvandsbeholder, krom billede

Produktinformation

Overløbsarmatur til åben varmtvandsbeholder Hvis du skal have nyt køkenarmatur, så skal du kigge efter dette fra Grohe Eurosmart Cosmopolitan, der kommer sammen med en åben varmtvandsbeholder i underskabet. Fordele og funktioner: Grohe SilkMove patront...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
Størrelse: 354 mm
EAN: 4005176889288
Varenr.: 706167504
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart overløbsarm. H - Cosmopolitan til køkken høj tud 31180000
1.526 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Eurosmart Cosmopolitan Etgrebskøkkenbatteri - Krom
1.657 kr
Til butik
GROHE Eurosmart Cosmopolitan Etgrebskøkkenbatteri - Krom billede

Produktinformation

Køkkenarmaturet er udstyret med tre slanger, så det kan bruges sammen med en åben vandvarmer. Til åbne varmtvandsbeholdere Højt udløb Ethulsmontage GROHE StarLight finish GROHE SilkMove 35 mm keramisk patron Stråleregulator Indstillelig volumenbegrænser M...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: GROHE Eurosmart
EAN: 4005176889288
Varenr.: 1428959
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmatur til åben varmtvandsbeholder, krom
1.699 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmatur til åben varmtvandsbeholder, krom
-10%1.709 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Eurosmart Cosmopolitan overløbsarmatur til køkken med høj tud
1.711,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmatur til åben varmtvandsbeholder, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmatur til åben varmtvandsbeholder, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS1.349 kr1.349 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.526 kr1.526 krKøb
3Elvvs.dk1.657 kr1.657 krKøb
4LavprisVVS1.699 kr1.699 krKøb
5BilligVVS DK1.709 kr1.709 krKøb
6vvsfittings.dk1.711,25 kr1.711,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmatur til åben varmtvandsbeholder, krom

PriceData har fulgt prisen på Grohe Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmatur til åben varmtvandsbeholder, krom i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.259 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.617 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.420 kr.

Den nuværende pris på 1.349 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Grohe Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmatur til åben varmtvandsbeholder, krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Grohe Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmatur til åben varmtvandsbeholder, krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.349 kr177 kr (12%)
26. maj 20261.526 kr177 kr (13%)
17. maj 20261.349 kr177 kr (12%)
16. maj 20261.526 kr177 kr (13%)
10. maj 20261.349 kr268 kr (17%)
9. maj 20261.617 kr268 kr (20%)
3. maj 20261.349 kr150 kr (10%)
18. mar. 20261.499 kr23 kr (2%)
17. mar. 20261.522 kr23 kr (2%)
3. feb. 20261.499 kr240 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret