Gå til hovedindhold

Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Køkkenarmatur - til vask - Krom - 32842000

GroheSanitetEAN: 4005176874833
Pris fra 737 krtil 1.079 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 342 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 733 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Køkkenarmatur - til vask - Krom - 32842000 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 737 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmatur, krom
-10%737 kr
Før 819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmatur, krom billede

Produktinformation

Slidstærkt og flot køkkenarmatur fra Grohe Eurosmart Slidstærk kvalitet til en attraktiv pris: Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmaturet er det perfekte valg til dem, der leder efter et funktionelt etgrebsbatteri i et moderne design. Den kommer med integrer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
EAN: 4005176874833
Varenr.: 705818504
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Cosmopolitan Køkkenarmatur, Krom
835 kr
Til butik
Grohe Eurosmart Cosmopolitan Køkkenarmatur, Krom billede

Produktinformation

Slidstærk kvalitet til en attraktiv pris: Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmaturet er det perfekte valg til dem, der leder efter et funktionelt etgrebsbatteri i et moderne design. Den integrerede patronteknologi gør, at dette køkkenarmatur har en ekstra blød gang, og du kan rengøre det på ingen tid takket være krombelægningen. Du kan justere armaturets drejeradius for at forhindre, at tuden rammer skabe eller vægge. Udsagn fra utallige tilfredse kunder lovpriser Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmaturets overlegne kvalitet.

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Blandingsbatterier og armaturer
Artikel nr.: 32842000
EAN: 4005176874833
Varenr.: 3275358
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmatur, krom
849 kr
Til butik
Grohe Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmatur, krom billede

Produktinformation

Slidstærkt køkkenarmatur fra Grohe Eurosmart Slidstærk kvalitet til en attraktiv pris: Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmaturet er det perfekte valg til dem, der leder efter et funktionelt etgrebsbatteri i et moderne design. Armaturet kommer med flere mode...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Køkkenvaske
Farve: chrome
EAN: 4005176874833
Varenr.: 705818504
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Køkkenarmatur - til vask - Krom - 32842000
874 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Eurosmart Cosmopolitan Etgrebskøkkenbatteri - Krom
952 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmatur. Med lav tud
992,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Cosmopolitan køkkenarmatur, krom
-10%1.079 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Køkkenarmatur - til vask - Krom - 32842000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Køkkenarmatur - til vask - Krom - 32842000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS737 kr737 krKøb
2Proshop DK835 kr874 krKøb
3LavprisVVS849 kr849 krKøb
4CS MEGASTORE DK874 kr913 krKøb
5Elvvs.dk952 kr952 krKøb
6vvsfittings.dk992,5 kr992,5 krKøb
7BilligVVS DK1.079 kr1.079 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Køkkenarmatur - til vask - Krom - 32842000

PriceData har fulgt prisen på Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Køkkenarmatur - til vask - Krom - 32842000 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 719 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 835 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 777 kr.

Den nuværende pris på 737 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Køkkenarmatur - til vask - Krom - 32842000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Køkkenarmatur - til vask - Krom - 32842000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026737 kr79 kr (10%)
26. maj 2026816 kr79 kr (11%)
17. maj 2026737 kr98 kr (12%)
16. maj 2026835 kr98 kr (13%)
10. maj 2026737 kr78 kr (10%)
9. maj 2026815 kr78 kr (11%)
3. maj 2026737 kr4 kr (1%)
18. apr. 2026733 kr86 kr (11%)
17. apr. 2026819 kr86 kr (12%)
9. mar. 2026733 kr86 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret