Gå til hovedindhold

Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Håndvaskarmatur til håndvask - Krom - 23325000

GroheSanitetEAN: 4005176933974
Pris fra 719 krtil 916,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 197,25 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 665 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Håndvaskarmatur til håndvask - Krom - 23325000 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 719 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Cosmopolitan håndvaskarmatur, krom
719 kr
Til butik
Grohe Eurosmart Cosmopolitan håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Grohe Eurosmart Cosmopolitan vandhanen er stilfuld, ergonomisk og passer til alle standardvaske. Armaturets design med fladt greb og tud gør tilmed rengøringen lettere, mens den blanke Grohe Long-Life Shine krombelægning får det til at holde sig skinnede,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Håndvaske
Farve: Chrome
Størrelse: M-Size
EAN: 4005176933974
Varenr.: 701978504
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Håndvaskarmatur til håndvask - Krom - 23325000
764 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Cosmopolitan Håndvaskarmatur, Krom
765 kr
Til butik
Grohe Eurosmart Cosmopolitan Håndvaskarmatur, Krom billede

Produktinformation

Er du på udkig efter et badeværelsesarmatur, der ikke mangler noget, når det drejer sig om komfort? Jamen så er du på udkig efter lige præcis dette armatur! GROHE Eurosmart Cosmopolitan etgrebsarmatur med pop-up bundventil vil opfylde dine behov, både hvad angår design, funktionalitet og ydeevne i hverdagen. Takket være GROHE EcoJoy® teknologien vil du kunne reducere dit vandforbrug med op til 50 %. Nyd følelsen af en fuld vandstråle, samtidig med at du rent faktisk reducerer vandforbruget - det er godt både for miljøet og for din pengepung. Dette Eurosmart Cosmopolitan armatur er det perfekte valg til dit badeværelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Blandingsbatterier og armaturer
Artikel nr.: 23325000
EAN: 4005176933974
Varenr.: 3275326
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Cosmopolitan håndvaskarmatur, krom
795 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Eurosmart Cosmopolitan Etgrebsbatteri til håndvask, M-size - Krom
829 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Eurosmart Cosmopolitan håndvaskarmatur med bundventil. M-size
916,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Håndvaskarmatur til håndvask - Krom - 23325000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Håndvaskarmatur til håndvask - Krom - 23325000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS719 kr719 krKøb
2CS MEGASTORE DK764 kr803 krKøb
3Proshop DK765 kr804 krKøb
4BilligVVS DK795 kr795 krKøb
5Elvvs.dk829 kr829 krKøb
6vvsfittings.dk916,25 kr916,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Håndvaskarmatur til håndvask - Krom - 23325000

PriceData har fulgt prisen på Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Håndvaskarmatur til håndvask - Krom - 23325000 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 665 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 764 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 717 kr.

Den nuværende pris på 719 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Håndvaskarmatur til håndvask - Krom - 23325000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Håndvaskarmatur til håndvask - Krom - 23325000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026719 kr45 kr (7%)
27. maj 2026674 kr45 kr (6%)
26. maj 2026719 kr45 kr (7%)
17. maj 2026674 kr90 kr (12%)
16. maj 2026764 kr90 kr (13%)
10. maj 2026674 kr65 kr (9%)
9. maj 2026739 kr65 kr (10%)
3. maj 2026674 kr65 kr (9%)
18. apr. 2026739 kr10 kr (1%)
17. apr. 2026749 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret