Gå til hovedindhold

GROHE Europlus E Blandingsbatteri til håndvask 1/2" med infrarød elektronik og justerbar temperaturbegrænser - Krom

GroheSanitetEAN: 4005176929373
Pris fra 2.789 krtil 4.205 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.416 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GROHE Europlus E Blandingsbatteri til håndvask 1/2" med infrarød elektronik og justerbar temperaturbegrænser - Krom og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2789 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Europlus håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
-10%2.789 kr
Før 3.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Europlus håndvaskarmatur, berøringsfri, krom billede

Produktinformation

Berøringsfrit håndvaskarmatur fra Grohe Grohe Europlus E eletronisk håndvaskarmatur med infrarød sensor, der gør at vandet tænder af sig selv, når hænderne er foran sensoren.Produktspecifikationer6V lithium-batteri, type CR-P2batteriets levetid: ca. 7 år...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
EAN: 4005176929373
Varenr.: 704152004
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Europlus håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
-19%3.149 kr
Før 3.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Europlus håndvaskarmatur, berøringsfri, krom billede

Produktinformation

Topmoderne vandhane med elektronisk blander og smartteknologier Grohe Europlus E berøringsfrit håndvaskbatteri med infrarød elektronisk blander og temperaturbegrænsning. Armaturet har 6V lithium batteri (type CP-P2) samt elektronisk styring, der åbner og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 4005176929373
Varenr.: 704152004
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Europlus E Blandingsbatteri til håndvask 1/2" med infrarød elektronik og justerbar temperaturbegrænser - Krom
3.574 kr
Til butik
GROHE Europlus E Blandingsbatteri til håndvask 1/2" med infrarød elektronik og justerbar temperaturbegrænser - Krom billede

Produktinformation

Europlus E batteri strømforsyning 6 V lithium-batteri, type CR-P2CE godkendtethulsmontageLongLife batteri elektroniksikkerhedssluk efter 60 sekunderindstillelig skylletidblandingsanordningsforhold med varmtvandsspærre2 fleksible tilslutningsslangersnavssa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: GROHE Varekatalog
EAN: 4005176929373
Varenr.: 898016
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Europlus E berøringsfrit håndvaskarmatur, 6V, krom
3.643 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Grohe Europlus E Elektronisk Til Håndvask 6v
4.199 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Europlus håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
4.205 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Europlus E Blandingsbatteri til håndvask 1/2" med infrarød elektronik og justerbar temperaturbegrænser - Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Europlus E Blandingsbatteri til håndvask 1/2" med infrarød elektronik og justerbar temperaturbegrænser - Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS2.789 kr2.789 krKøb
2LavprisVVS3.149 kr3.149 krKøb
3Elvvs.dk3.574 kr3.574 krKøb
4Proshop DK3.643 kr3.643 krKøb
5Homeshop DK4.199 kr4.199 krKøb
6BilligVVS DK4.205 kr4.205 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GROHE Europlus E Blandingsbatteri til håndvask 1/2" med infrarød elektronik og justerbar temperaturbegrænser - Krom

PriceData har fulgt prisen på GROHE Europlus E Blandingsbatteri til håndvask 1/2" med infrarød elektronik og justerbar temperaturbegrænser - Krom i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.789 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 3.420 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.015 kr.

Den nuværende pris på 2.789 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for GROHE Europlus E Blandingsbatteri til håndvask 1/2" med infrarød elektronik og justerbar temperaturbegrænser - Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for GROHE Europlus E Blandingsbatteri til håndvask 1/2" med infrarød elektronik og justerbar temperaturbegrænser - Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.789 kr631 kr (18%)
26. maj 20263.420 kr631 kr (23%)
17. maj 20262.789 kr555 kr (17%)
16. maj 20263.344 kr555 kr (20%)
10. maj 20262.789 kr555 kr (17%)
9. maj 20263.344 kr555 kr (20%)
3. maj 20262.789 kr310 kr (10%)
18. mar. 20263.099 kr35 kr (1%)
17. mar. 20263.134 kr35 kr (1%)
24. jan. 20263.099 kr35 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret