Gå til hovedindhold

Grohe Euro Ceramic kantløs hængeskål med Soft Close toiletsæde - boltafstand: 180 mm

GroheToiletterEAN: 4005176484452
Pris fra 2.322 krtil 3.745 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.423 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grohe Euro Ceramic kantløs hængeskål med Soft Close toiletsæde - boltafstand: 180 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2322 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
GROHE Euro Ceramic toilet inklusiv sde med Soft close
2.322 kr
Til butik
GROHE Euro Ceramic toilet inklusiv sde med Soft close billede

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr Vghngt toilet
EAN: 4005176484452
Varenr.: 613344100
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Euro Ceramic hængeskål med SoftClose sæde
2.322 kr
Til butik
GROHE Euro Ceramic hængeskål med SoftClose sæde billede

Produktinformation

GROHE Euro Ceramic Væghængt WC-sæt Horisontalt afløb GROHE Triple Vortex skylle-teknologi Kantløs Skyllemængde 3/5 l Inkl. fikseringssæt Sanitetsporcelæn Komplet dækket med usynlig montering Euro Ceramic WC-sæde Soft close Quick release-funktion Aftagelig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Toiletter væghængte
EAN: 4005176484452
Varenr.: 2650701
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Euro Ceramic kantløs hængeskål med Soft Close toiletsæde - boltafstand: 180 mm
2.386 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Euro ceramic hængeskål med sc sæde
2.632,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Euro Ceramic væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
3.745 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Euro Ceramic kantløs hængeskål med Soft Close toiletsæde - boltafstand: 180 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Euro Ceramic kantløs hængeskål med Soft Close toiletsæde - boltafstand: 180 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK2.322 kr2.322 krKøb
2Elvvs.dk2.322 kr2.322 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.386 kr2.585 krKøb
4MaintainIt2.632,5 kr2.632,5 krKøb
5BilligVVS DK3.745 kr3.745 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Euro Ceramic kantløs hængeskål med Soft Close toiletsæde - boltafstand: 180 mm

PriceData har fulgt prisen på Grohe Euro Ceramic kantløs hængeskål med Soft Close toiletsæde - boltafstand: 180 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.322 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 2.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.760 kr.

Den nuværende pris på 2.322 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Grohe Euro Ceramic kantløs hængeskål med Soft Close toiletsæde - boltafstand: 180 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Grohe Euro Ceramic kantløs hængeskål med Soft Close toiletsæde - boltafstand: 180 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.322 kr65 kr (3%)
18. maj 20262.387 kr3 kr (0%)
15. maj 20262.384 kr3 kr (0%)
8. maj 20262.387 kr261 kr (10%)
7. maj 20262.648 kr273 kr (11%)
30. apr. 20262.375 kr188 kr (7%)
3. apr. 20262.563 kr436 kr (15%)
2. apr. 20262.999 kr155 kr (5%)
25. mar. 20262.844 kr127 kr (5%)
24. mar. 20262.717 kr127 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret