Gå til hovedindhold

Grohe Essence New hv.U-tud - m.bundventil etgrebs armatur 23462001

GroheSanitetEAN: 4005176306907
Pris fra 1.259 krtil 1.550 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 291 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.169 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Grohe Essence New hv.U-tud - m.bundventil etgrebs armatur 23462001 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1259 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Essence håndvaskarmatur, krom
-10%1.259 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Essence håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Grohe Essence harmonisk og topmoderne Grohes Essence serien er perfekt for dig, der vi skabe harmoni og samtidig tilføre dit badeværelse topkvalitet. Dette håndvaskarmatur kommer med bundventil og i en fin krombelagt farve. Krombelægningen er udført med G...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
EAN: 4005176306907
Varenr.: 702211204
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Grohe Essence New Hv.u-tud M.bundventil Etgrebs
1.299 kr
Til butik
Grohe Essence New Hv.u-tud M.bundventil Etgrebs billede

Produktinformation

Grohe Essence New Hv.u-tud M.bundventil Etgrebs Trænger badeværelse eller køkken til et frisk pust.  Det klares let med dette håndvask armatur fra Grohe med en svingbar tud, som kan indstilles efter behov.  Dens elegante, buede design er tidsløst, imens dens Starlight finish giver en flot overflade, der er let at vedligeholde.

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Håndvask armatur
Vægt: 1g
Artikel nr.: 702211204
EAN: 4005176306907
Varenr.: 2343282
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence håndvaskarmatur, krom
1.299 kr
Til butik
Grohe Essence håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Vandsparesystemet Grohe Water Saving® kan reducere dit vandforbrug med op til 50% hvilket bidrager til bevarelse af jordens kostbare ressourcer samtidig med at du sparer penge.Armaturet er belagt med Grohe Long-Life Shine® krom som gør det let at rengøre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 4005176306907
Varenr.: 702211204
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence New håndvaskarmatur, U-tud, krom
1.316 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence New hv.U-tud - m.bundventil etgrebs armatur 23462001
1.376 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Essence håndvaskarmatur, krom
1.385 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Essence New håndvaskarmatur med bundventil
1.407,1 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Essence Håndvaskarmatur Med bundventil og U-tud. M Size
1.550 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Essence New hv.U-tud - m.bundventil etgrebs armatur 23462001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Essence New hv.U-tud - m.bundventil etgrebs armatur 23462001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS1.259 kr1.259 krKøb
2Homeshop DK1.299 kr1.299 krKøb
3LavprisVVS1.299 kr1.299 krKøb
4Proshop DK1.316 kr1.316 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.376 kr1.376 krKøb
6BilligVVS DK1.385 kr1.385 krKøb
7EL-GROSSISTEN1.407,1 kr1.407,1 krKøb
8vvsfittings.dk1.550 kr1.550 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Essence New hv.U-tud - m.bundventil etgrebs armatur 23462001

PriceData har fulgt prisen på Grohe Essence New hv.U-tud - m.bundventil etgrebs armatur 23462001 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.169 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 1.316 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.249 kr.

Den nuværende pris på 1.259 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Grohe Essence New hv.U-tud - m.bundventil etgrebs armatur 23462001. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Grohe Essence New hv.U-tud - m.bundventil etgrebs armatur 23462001 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.259 kr40 kr (3%)
26. maj 20261.299 kr40 kr (3%)
17. maj 20261.259 kr40 kr (3%)
16. maj 20261.299 kr40 kr (3%)
10. maj 20261.259 kr40 kr (3%)
9. maj 20261.299 kr40 kr (3%)
3. maj 20261.259 kr40 kr (3%)
3. apr. 20261.299 kr130 kr (11%)
9. mar. 20261.169 kr130 kr (10%)
8. mar. 20261.299 kr130 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret