Gå til hovedindhold

Grohe Essence New hv. U-tud - U-tud, glat krop etgrebs armatur 23463001

GroheSanitetEAN: 4005176306914
Pris fra 1.198 krtil 1.507,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 309,5 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.079 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Grohe Essence New hv. U-tud - U-tud, glat krop etgrebs armatur 23463001 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1198 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Essence håndvaskarmatur, krom
-14%1.198 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Essence håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Grohe Essence - gennemført stil i smukke nuancer Grohe Essence serien passer til dig, der drømmer om et mere harmonisk og gennemført badeværelse der er skøn at anvende. Grohe Essence serien har et afbalanceret design - fra den let buede og svingbare tud t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
EAN: 4005176306914
Varenr.: 701352104
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence håndvaskarmatur, krom
1.199 kr
Til butik
Grohe Essence håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

GroheEssence kollektionen er perfekt til dig, der ønsker at skabe et fuldendt badeværelse, som er en fornøjelse at bruge. Essence designet er velafbalanceret lige fra den brede, cylinderformede armaturkrop til den svingbare, smukke tud. Håndvaskarmaturet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 4005176306914
Varenr.: 701352104
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence Håndvaskarmatur, Krom
1.281 kr
Til butik
Grohe Essence Håndvaskarmatur, Krom billede

Produktinformation

For at give dig maksimal komfort og fleksibilitet i dit badeværelse har dette badeværelsesarmatur fra GROHE Essence sortimentet et justerbart svingfelt (0°, 150° eller 360°) og en mellemhøj tud, der gør det muligt helt ubesværet at fylde høje beholdere. Vandmængde og -temperatur kan justeres jævnt og uden besvær takket være den integrerede GROHE SilkMove® patronteknologi. Med den vand- og energibesparende GROHE EcoJoy® funktion vil dit vandforbrug aldrig overstige 6,6 liter/minut, selv ikke ved fuld volumen. Desuden indeholder dette etgrebsarmatur færre dele, så det er nemmere at installere med GROHE QuickFix® Plus systemet. Med den holdbare GROHE StarLight® krombelægning tilfører armaturet en flot glans til dit badeværelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Blandingsbatterier og armaturer
Artikel nr.: 23463001
EAN: 4005176306914
Varenr.: 3275315
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence New hv. U-tud - U-tud, glat krop etgrebs armatur 23463001
1.324 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grohe Essence hndvaskarmatur, 1-grebs, M-Size, Krom
1.359 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Essence håndvaskarmatur, krom
1.359 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GROHE Essence New håndvaskarmatur med glat krop
1.368,65 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Essence Håndvaskarmatur Med U-tud
1.507,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Essence New hv. U-tud - U-tud, glat krop etgrebs armatur 23463001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Essence New hv. U-tud - U-tud, glat krop etgrebs armatur 23463001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS1.198 kr1.198 krKøb
2LavprisVVS1.199 kr1.199 krKøb
3Proshop DK1.281 kr1.281 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.324 kr1.324 krKøb
5WATTOO.DK1.359 kr1.359 krKøb
6BilligVVS DK1.359 kr1.359 krKøb
7EL-GROSSISTEN1.368,65 kr1.368,65 krKøb
8vvsfittings.dk1.507,5 kr1.507,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Essence New hv. U-tud - U-tud, glat krop etgrebs armatur 23463001

PriceData har fulgt prisen på Grohe Essence New hv. U-tud - U-tud, glat krop etgrebs armatur 23463001 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.079 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 1.281 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.201 kr.

Den nuværende pris på 1.198 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Grohe Essence New hv. U-tud - U-tud, glat krop etgrebs armatur 23463001. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Grohe Essence New hv. U-tud - U-tud, glat krop etgrebs armatur 23463001 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.198 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.199 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.198 kr83 kr (6%)
16. maj 20261.281 kr83 kr (7%)
10. maj 20261.198 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.199 kr1 kr (0%)
3. maj 20261.198 kr1 kr (0%)
18. apr. 20261.199 kr82 kr (6%)
17. apr. 20261.281 kr82 kr (7%)
3. apr. 20261.199 kr120 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret