Gå til hovedindhold

GROHE Essence Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15 - Børstet Cool Sunrise

GroheSanitetEAN: 4005176426407
Pris fra 2.155,44 krtil 3.036 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 880,56 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.069 kr 9. mar.

Sammenlign priser på GROHE Essence Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15 - Børstet Cool Sunrise og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2155.44 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence Etgrebs Blandingsbatteri til kar & brus - Børstet Messing
2.155,44 kr
Til butik
Grohe Essence Etgrebs Blandingsbatteri til kar & brus - Børstet Messing billede

Produktspecifikationer

Mærke: GROHE
Kategori: Armaturer og reservedele
Farve: 1
Artikel nr.: 33624GN1
EAN: 4005176426407
Varenr.: 4164688
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Essence kararmatur, børstet messing
-8%2.298 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Essence kararmatur, børstet messing billede

Produktinformation

Grohe Essence skab det perfekte karbad Essence kollektionen er ideel for dig, der stræber efter at skabe et harmonisk og fuldendt badeværelse, der indbyder til en behagelig badekar-oplevelse. Hele Essence-designet er nøje afstemt, fra den elegante, cyli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Kar & armaturer
Farve: brushed cool sunrise
EAN: 4005176426407
Varenr.: 726967518
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence kararmatur, børstet messing
2.299 kr
Til butik
Grohe Essence kararmatur, børstet messing billede

Produktinformation

Moderne kararmatur fra Grohe Kararmaturet fra Grohe Essence er nemt at betjene. Armaturet har en ridsefast overfalde og er let at rengøre. Armaturet kommer i en meget flot og moderne børstet messing farve, der vil lyse hele dit badeværelse op. Funktioner...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Badekar & spabade
Farve: brushed cool sunrise
EAN: 4005176426407
Varenr.: 726967518
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence kar-/brusearmatur, børstet cool sunrise
2.306 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Essence Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15 - Børstet Cool Sunrise
2.349 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Essence kararmatur, børstet messing
2.515 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Essence 1-Grebsbatteri til kar & brus
2.607,36 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Essence kar-brus armatur, DN 15, Børstet Cool Sunrise
2.642,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grohe Essence 1-grebs kar- og brusearmatur, Brstet Cool Sunrise
3.036 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Essence Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15 - Børstet Cool Sunrise koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Essence Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15 - Børstet Cool Sunrise koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.155,44 kr2.155,44 krKøb
2CompletVVS2.298 kr2.298 krKøb
3LavprisVVS2.299 kr2.299 krKøb
4Proshop DK2.306 kr2.306 krKøb
5Elvvs.dk2.349 kr2.349 krKøb
6BilligVVS DK2.515 kr2.515 krKøb
7EL-GROSSISTEN2.607,36 kr2.607,36 krKøb
8vvsfittings.dk2.642,5 kr2.642,5 krKøb
9WATTOO.DK3.036 kr3.036 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GROHE Essence Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15 - Børstet Cool Sunrise

PriceData har fulgt prisen på GROHE Essence Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15 - Børstet Cool Sunrise i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.069 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 2.349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.184 kr.

Den nuværende pris på 2.155,44 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for GROHE Essence Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15 - Børstet Cool Sunrise. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for GROHE Essence Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15 - Børstet Cool Sunrise de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 20262.155,44 kr43,59 kr (2%)
10. maj 20262.199,03 kr43,59 kr (2%)
15. apr. 20262.155,44 kr4,52 kr (0%)
4. apr. 20262.159,96 kr43,59 kr (2%)
3. apr. 20262.203,55 kr134,55 kr (7%)
9. mar. 20262.069 kr280 kr (12%)
8. mar. 20262.349 kr280 kr (14%)
3. mar. 20262.069 kr230 kr (10%)
5. feb. 20262.299 kr40 kr (2%)
4. feb. 20262.339 kr40 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret