Gå til hovedindhold

Grohe Costa S køkkenarmatur - Forkormet. to-grebs. 31819001

GroheSanitetEAN: 4005176843471
Pris fra 620 krtil 853,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 233,75 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 593 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Grohe Costa S køkkenarmatur - Forkormet. to-grebs. 31819001 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 620 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Costa S køkkenarmatur, krom
-10%620 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Costa S køkkenarmatur, krom billede

Produktinformation

Grohe Costa S Køkkenarmatur Flot køkkenarmatur fra Grohe Costa serien. Den kommer med en svingbar tud, og den famøse Grohe Long-life Shine krombelægning, så armaturets overflade holder år efter år. Metalgreb Varmeisoleret Med svingtud Fleksible tilslutn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
EAN: 4005176843471
Varenr.: 705500104
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Costa S køkkenarmatur, krom
649 kr
Til butik
Grohe Costa S køkkenarmatur, krom billede

Produktinformation

Grohe Costa S Køkkenarmatur en moderne afskygning Flot køkkenarmatur fra Grohe Costa serien. Den kommer med en svingbar tud, og den famøse Grohe Long-life Shine krombelægning, så armaturets overflade holder år efter år. Armaturet kommer med en fleksibel t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Køkkenvaske
Farve: chrome
EAN: 4005176843471
Varenr.: 705500104
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Costa S køkkenarmatur - Forkormet. to-grebs. 31819001
725 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Costa S køkkenarmatur, krom
-10%746 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Costa L køkkenarmatur, krom
746 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Costa Køkkenarmatur
750,41 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Costa S køkkenarmatur 2-grebs. Krom
853,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Costa S køkkenarmatur - Forkormet. to-grebs. 31819001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Costa S køkkenarmatur - Forkormet. to-grebs. 31819001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS620 kr620 krKøb
2LavprisVVS649 kr649 krKøb
3CS MEGASTORE DK725 kr764 krKøb
4BilligVVS DK746 kr746 krKøb
5Proshop DK746 kr785 krKøb
6EL-GROSSISTEN750,41 kr750,41 krKøb
7vvsfittings.dk853,75 kr853,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Costa S køkkenarmatur - Forkormet. to-grebs. 31819001

PriceData har fulgt prisen på Grohe Costa S køkkenarmatur - Forkormet. to-grebs. 31819001 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 593 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 721 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 642 kr.

Den nuværende pris på 620 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Grohe Costa S køkkenarmatur - Forkormet. to-grebs. 31819001. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Grohe Costa S køkkenarmatur - Forkormet. to-grebs. 31819001 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026620 kr39 kr (6%)
26. maj 2026659 kr39 kr (6%)
24. maj 2026620 kr101 kr (14%)
23. maj 2026721 kr101 kr (16%)
17. maj 2026620 kr101 kr (14%)
16. maj 2026721 kr101 kr (16%)
10. maj 2026620 kr39 kr (6%)
9. maj 2026659 kr39 kr (6%)
3. maj 2026620 kr27 kr (5%)
18. apr. 2026593 kr96 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret