Gå til hovedindhold

GROHE Costa L brusearmatur 2 greb med tilslutning op. Inkl. 3/4 studs. Krom

GroheSanitetEAN: 4005176878145
Pris fra 521 krtil 709 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 188 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GROHE Costa L brusearmatur 2 greb med tilslutning op. Inkl. 3/4 studs. Krom og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 521 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Costa L brusarmatur, krom
521 kr
Til butik
Grohe Costa L brusarmatur, krom billede

Produktinformation

Grohe Costa L 2-grebs Brusebatteri uden termostat og rosetter Afgang opad for tilsluting af stigerør og hovedbruser.Data:Farve: KromBrusertilslutning: 3/4"Excl. forskruninger og rosetterCenterafstand: 15,2 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus
Farve: chrome
EAN: 4005176878145
Varenr.: 726470104
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Costa L brusearmatur, krom
547 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Costa L brusarmatur, krom
-2%567 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Costa L bruse - Forkromet m tilsl. Op. Inkl. 3/4 studs 26015001
627 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Costa L brusbatteri u/termostat, krom
648,35 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Grohe Costa L bruse Forkromet m tilsl. Op. Inkl. 3/4 studs
652 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Costa L brusearmatur 2 greb med tilslutning op. Inkl. 3/4 studs. Krom
686,25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Costa l togreb centr. vægmonteret udv sc
703,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Costa L brusarmatur, krom
709 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Costa L brusearmatur 2 greb med tilslutning op. Inkl. 3/4 studs. Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Costa L brusearmatur 2 greb med tilslutning op. Inkl. 3/4 studs. Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS521 kr521 krKøb
2Proshop DK547 kr586 krKøb
3CompletVVS567 kr567 krKøb
4CS MEGASTORE DK627 kr666 krKøb
5EL-GROSSISTEN648,35 kr648,35 krKøb
6Elvvs.dk652 kr652 krKøb
7vvsfittings.dk686,25 kr686,25 krKøb
8MaintainIt703,75 kr703,75 krKøb
9BilligVVS DK709 kr709 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GROHE Costa L brusearmatur 2 greb med tilslutning op. Inkl. 3/4 studs. Krom

PriceData har fulgt prisen på GROHE Costa L brusearmatur 2 greb med tilslutning op. Inkl. 3/4 studs. Krom i 182 dage. Laveste pris i perioden er 521 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 573 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 544 kr.

Den nuværende pris på 521 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for GROHE Costa L brusearmatur 2 greb med tilslutning op. Inkl. 3/4 studs. Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for GROHE Costa L brusearmatur 2 greb med tilslutning op. Inkl. 3/4 studs. Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026521 kr26 kr (5%)
1. jun. 2026547 kr26 kr (5%)
26. maj 2026521 kr26 kr (5%)
24. maj 2026547 kr26 kr (5%)
17. maj 2026521 kr26 kr (5%)
16. maj 2026547 kr26 kr (5%)
12. maj 2026521 kr26 kr (5%)
11. maj 2026547 kr26 kr (5%)
3. maj 2026521 kr26 kr (5%)
3. apr. 2026547 kr26 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret