Gå til hovedindhold

GROHE Blue Home vandanlæg med Duo C-tud vandhane i Supersteel

GroheSanitetEAN: 4005176454141
Pris fra 13.770 krtil 19.799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 6.029 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GROHE Blue Home vandanlæg med Duo C-tud vandhane i Supersteel og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13770 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watertrade.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
GROHE Blue Home vandanlæg med Duo C-tud vandhane i Supersteel
-35%13.770 kr
Før 21.105 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
GROHE Blue Home vandanlæg med Duo C-tud vandhane i Supersteel billede

Produktinformation

GROHE Blue Home vandanlæg med Duo C-tud vandhane i Supersteel: Få friskt, filtreret, brusende drikkevand og almindeligt postevand fra samme vandhane. Kompatibel med: GROHE Blue S filter GROHE Blue M filter(*kan ikke indstilles automatisk, manuel kapac...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GROHE
Kategori: GROHE Blue Home
EAN: 4005176454141
Varenr.: 128
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Blue Home Køkkenarmatur med C-tud, Supersteel
14.217 kr
Til butik
Grohe Blue Home Køkkenarmatur med C-tud, Supersteel billede

Produktinformation

Forestil dig at kunne få rent vand med eller uden brus direkte fra køkkenhanen. Forestil dig nu også, at du nu også kan fjernbetjene brugen af armaturet eller overvåge dit vandforbrug. Det er allerede en mulighed. GROHE Blue Home Duo startsættet har alt, hvad du skal bruge for at nyde filtreret, afkølet vand. Du kan vælge vand uden brus, lidt brus eller meget brus. Denne netværksforbundne model understøttes af GROHE Ondus App**, som gør det muligt for dig at tappe vand via din smartphone***, overvåge dit forbrug og endda automatisk genbestille filtre og CO2-flasker. Opsætningen kan udføres eksternt via din telefon, og din vandstatistik kan forbindes direkte til sundheds-apps. Sættet kombinerer GROHE Blue etgrebsarmaturet med en lavenergi-hjemmekøleenhed, der indeholder filter og CO2-flaske til tilsætning af kulsyre. Køleenheden passer i alle skabe med en bredde på over 30 cm og passer dermed perfekt i ethvert køkken - og både filteret og CO2-flasken, der vejer 425 g, er nemme at fjerne og udskifte. Og med et Blue Home Duo armatur får du også alle fordelene ved et klassisk GROHE køkkenarmatur i et flot design. Den behagelige, høje tud har et svingfelt på 150°, og den slanke armaturkrop skjuler adskilte indvendige vandveje til hhv. filtreret og ufiltreret vand. Ved at dreje på grebet får du almindeligt standardvand til opvasken, men for at aktivere filter-, afkølings- eller brusfunktionen skal du blot trykke på den oplyste LED-trykknap. LED-displayet giver dig også besked, når patronen skal skiftes. Ud over GROHEs karakteristiske elegante linjer har dette monoblok-køkkenarmatur også en smart og ridsefast GROHE SuperSteel belægning samt den slidstærke integrerede GROHE SilkMove mekanisme, der sikrer ubesværet betjening. Og fordi der ikke er behov for ekstern rørføring, og alt i sættet er klar til brug, kan installationen udføres på kun 30 minutter. GROHE Blue Home - den nye smarte måde at nyde rent, filtreret postevand på * Med Bluetooth® 4.0 og wi-fi-grænseflade til trådløs datakommunikation (Bluetooth®-mærket og -logoer er registrerede varemærker tilhørende Bluetooth SIG, Inc., og enhver brug af sådanne mærker fra Grohe AG's side sker under licens. Andre varemærker og varenavne tilhører deres respektive ejere). ** Fås gratis via iTunes-app eller Google Play Store. *** Systemkrav: Apple iPhone med iOS 9.0 eller nyere; Android smartphone med Android 4.3 eller nyere (Apple, Apple logo, iPod, iPod Touch, iPhone og iTunes er varemærker tilhørende Apple Inc., registreret i USA og andre lande. Apple påtager sig ikke noget ansvar for denne enheds funktion eller dens overensstemmelse med sikkerhedsstandarder og forskriftsmæssige normer).

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Blandingsbatterier og armaturer
Artikel nr.: 31455DC1
EAN: 4005176454141
Varenr.: 3258563
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Blue Home køkkenarmatur, afkølet vand, brus, stål
-11%14.459 kr
Før 16.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Blue Home køkkenarmatur, afkølet vand, brus, stål billede

Produktinformation

Topmoderne vandhane fra Grohe Tap filtreret og afkølet vand, med eller uden brus, direkte fra din hane med et Grohe Blue Home armatur. Letbrusende, meget brusende eller afkølet vand aktiveres let med et tryk på LED-trykknappen, men bruger du grebet, som p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Køkkenvaske
Farve: stainless steel
EAN: 4005176454141
Varenr.: 705503846
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Blue Home køkkenarmatur, afkølet vand, brus, stål
19.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Blue Home vandanlæg med Duo C-tud vandhane i Supersteel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Blue Home vandanlæg med Duo C-tud vandhane i Supersteel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watertrade.dk13.770 kr13.770 krKøb
2Proshop DK14.217 kr14.217 krKøb
3LavprisVVS14.459 kr14.459 krKøb
4BilligVVS DK19.799 kr19.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GROHE Blue Home vandanlæg med Duo C-tud vandhane i Supersteel

PriceData har fulgt prisen på GROHE Blue Home vandanlæg med Duo C-tud vandhane i Supersteel i 180 dage. Laveste pris i perioden er 13.770 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 15.616 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14.498 kr.

Den nuværende pris på 13.770 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 19 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for GROHE Blue Home vandanlæg med Duo C-tud vandhane i Supersteel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for GROHE Blue Home vandanlæg med Duo C-tud vandhane i Supersteel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 202613.770 kr349 kr (2%)
19. apr. 202614.119 kr11 kr (0%)
14. apr. 202614.130 kr539 kr (4%)
13. apr. 202614.669 kr539 kr (4%)
6. apr. 202614.130 kr1 kr (0%)
5. apr. 202614.129 kr1 kr (0%)
2. apr. 202614.130 kr539 kr (4%)
1. apr. 202614.669 kr539 kr (4%)
23. mar. 202614.130 kr539 kr (4%)
22. mar. 202614.669 kr539 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret