Gå til hovedindhold

Grohe Blue Home Duo start kit - etgrebs armatur i krom med filterfunktion, C-tud, LED trykknap, WIFI/Bluetooth funktionalitet

GroheSanitetEAN: 4005176454134
Pris fra 11.333 krtil 34.999 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 23.666 kr (68% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11.159 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Grohe Blue Home Duo start kit - etgrebs armatur i krom med filterfunktion, C-tud, LED trykknap, WIFI/Bluetooth funktionalitet og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11333 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Blue Home køkkenarmatur, afkølet vand, brus, krom
-5%11.333 kr
Før 11.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Blue Home køkkenarmatur, afkølet vand, brus, krom billede

Produktinformation

Få danskvand direkte fra hanen Få dit eget filtreringssystem med Grohe Blue køkkenarmaturer, hvor du kan få filtreret og afkølet vand direkte fra vandhanen, med eller uden brus. Filtreringssystemet bortfiltrerer også uønskede stoffer i vandet, hvilket gør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
EAN: 4005176454134
Varenr.: 705503834
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Blue Home køkkenarmatur, afkølet vand, brus, krom
12.092 kr
Til butik
Grohe Blue Home køkkenarmatur, afkølet vand, brus, krom billede

Produktinformation

Drikkevand på DIN måde med Grohe Blue Home Få dit helt eget filtersystem med et Grohe Blue køkkenarmatur, og slip for at købe danskvand på flaske. Med Blue armaturet kan du nemlig tappe filtreret og afkølet vand, med eller uden brus, direkte fra én hane.

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Køkkenvasken
Farve: chrome
EAN: 4005176454134
Varenr.: 705503834
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Blue Home køkkenarmatur, afkølet vand, brus, krom
12.469 kr
Til butik
Grohe Blue Home køkkenarmatur, afkølet vand, brus, krom billede

Produktinformation

Topmoderne vandhane fra Grohe Tap filtreret og afkølet vand, med eller uden brus, direkte fra din hane med et Grohe Blue Home armatur. Letbrusende, meget brusende eller afkølet vand aktiveres let med et tryk på LED-trykknappen, men bruger du grebet, som p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Køkkenvaske
Farve: chrome
EAN: 4005176454134
Varenr.: 705503834
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Blue Home Køkkenarmatur med C-tud, Krom
12.919 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Blue Home Duo start kit - etgrebs armatur i krom med filterfunktion, C-tud, LED trykknap, WIFI/Bluetooth funktionalitet
13.936 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Blue Home, C-tud, startpakke, krom
14.828,03 kr
Til butik
Gå til Watertrade.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
GROHE Blue Home vandanlæg med Duo C-tud vandhane i Krom
-25%14.999 kr
Før 19.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Blue Home Køkkenarmatur med køler starter kit. C-tud. Krom
15.132 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Grohe Blue Køkkenarmatur C-tud Starter Kit Krom
34.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Blue Home Duo start kit - etgrebs armatur i krom med filterfunktion, C-tud, LED trykknap, WIFI/Bluetooth funktionalitet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Blue Home Duo start kit - etgrebs armatur i krom med filterfunktion, C-tud, LED trykknap, WIFI/Bluetooth funktionalitet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS11.333 kr11.333 krKøb
2BilligVVS DK12.092 kr12.092 krKøb
3LavprisVVS12.469 kr12.469 krKøb
4Proshop DK12.919 kr12.919 krKøb
5CS MEGASTORE DK13.936 kr14.005 krKøb
6EL-GROSSISTEN14.828,03 kr14.828,03 krKøb
7Watertrade.dk14.999 kr14.999 krKøb
8Elvvs.dk15.132 kr15.132 krKøb
9Homeshop DK34.999 kr34.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Blue Home Duo start kit - etgrebs armatur i krom med filterfunktion, C-tud, LED trykknap, WIFI/Bluetooth funktionalitet

PriceData har fulgt prisen på Grohe Blue Home Duo start kit - etgrebs armatur i krom med filterfunktion, C-tud, LED trykknap, WIFI/Bluetooth funktionalitet i 183 dage. Laveste pris i perioden er 10.994 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 12.919 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.651 kr.

Den nuværende pris på 11.333 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Grohe Blue Home Duo start kit - etgrebs armatur i krom med filterfunktion, C-tud, LED trykknap, WIFI/Bluetooth funktionalitet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Grohe Blue Home Duo start kit - etgrebs armatur i krom med filterfunktion, C-tud, LED trykknap, WIFI/Bluetooth funktionalitet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202611.333 kr566 kr (5%)
26. maj 202611.899 kr566 kr (5%)
17. maj 202611.333 kr1.586 kr (12%)
16. maj 202612.919 kr1.586 kr (14%)
10. maj 202611.333 kr566 kr (5%)
9. maj 202611.899 kr566 kr (5%)
3. maj 202611.333 kr29 kr (0%)
18. apr. 202611.304 kr595 kr (5%)
17. apr. 202611.899 kr595 kr (5%)
3. apr. 202611.304 kr145 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret