Gå til hovedindhold

Grohe Bau Ceramic Toilet med sæde med soft-close og quick-release, Rimless

GroheSanitetEAN: 4005176450006
Pris fra 1.243 krtil 1.837 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 594 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.209 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Grohe Bau Ceramic Toilet med sæde med soft-close og quick-release, Rimless og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1243 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Bau Ceramic Toilet med sæde med soft-close og quick-release, Rimless
1.243 kr
Til butik
Grohe Bau Ceramic Toilet med sæde med soft-close og quick-release, Rimless billede

Produktinformation

Et GROHE Bau keramisk væghængt toilet er et ideelt valg til redesign eller opgradering af et badeværelse. Dette vægmonterede toilet er designet med afskærmet stil og rene linjer og leveres med et sæde og låg med GROHE SoftClose-funktionen, hvilket sikrer ingen smækkende lyde og ingen fangede fingre. I blankt alpinhvid glas giver WC's kantløse teknologi bakterier ingen steder at skjule, hvilket gør rengøringen let. WC'et har en vandret udgang og en skyllevolumen på 6/3L. GROHE Bau Keramik er designet til en problemfri pasform med GROHE Nova Cosmopolitan betjeningsplader og GROHE Rapid SL installationssæt for komplet harmoni og ultimativ ydeevne. Ved at vælge GROHE keramik drager du fordel af GROHEs globale ekspert inden for sanitærindretning plus 100 års teknisk ekspertise, samt ekspertise fra LIXIL, det førende brand inden for overfladeteknologi. GROHE Bau Keramik - alsidighed til det moderne liv til en attraktiv pris.

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Toiletter saeder bideter og reservedele
Artikel nr.: 39351000
EAN: 4005176450006
Varenr.: 2907746
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Bau ceramic væghængt toilet
1.298,93 kr
Til butik
Grohe Bau ceramic væghængt toilet billede

Produktinformation

Køb et Grohe væghængt toilet og øg hygiejnen på badeværelsetGrohe Bau Keramik er en komplet kollektion af badeværelsessanitet ideel til indretning af et fuldendt badeværelse, der både skal være let at vedligeholde og behageligt at bruge. Bau designet give...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GROHE
EAN: 4005176450006
Varenr.: 15843906584911
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Bau væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
1.349 kr
Til butik
Grohe Bau væghængt toilet, uden skyllekant, hvid billede

Produktinformation

Grohes svar på et moderne toilet Toilettet er uden skyllekant, hvilket giver et mere hygiejnisk toilet med færre bakterier, nemmere rengøring af skålen og et mere perfekt skyl. Samtidig er porcelænet overfladebehandlet med en slidstærk, blank glasering, d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
EAN: 4005176450006
Varenr.: 613341200
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bau hængeskål med sæde
1.397,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Bau væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
1.399 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Bau væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
1.515 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GROHE Bau Ceramic, Hvid, 1 stk
1.837 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Bau Ceramic Toilet med sæde med soft-close og quick-release, Rimless koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Bau Ceramic Toilet med sæde med soft-close og quick-release, Rimless koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.243 kr1.243 krKøb
2EL-GROSSISTEN1.298,93 kr1.298,93 krKøb
3CompletVVS1.349 kr1.349 krKøb
4MaintainIt1.397,5 kr1.397,5 krKøb
5LavprisVVS1.399 kr1.399 krKøb
6BilligVVS DK1.515 kr1.515 krKøb
7CS MEGASTORE DK1.837 kr2.036 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Bau Ceramic Toilet med sæde med soft-close og quick-release, Rimless

PriceData har fulgt prisen på Grohe Bau Ceramic Toilet med sæde med soft-close og quick-release, Rimless i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.209 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 1.258 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.237 kr.

Den nuværende pris på 1.243 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Grohe Bau Ceramic Toilet med sæde med soft-close og quick-release, Rimless. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Grohe Bau Ceramic Toilet med sæde med soft-close og quick-release, Rimless de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.243 kr3 kr (0%)
25. maj 20261.246 kr7 kr (1%)
8. maj 20261.253 kr15 kr (1%)
16. apr. 20261.238 kr20 kr (2%)
25. mar. 20261.258 kr49 kr (4%)
24. mar. 20261.209 kr49 kr (4%)
23. mar. 20261.258 kr49 kr (4%)
20. mar. 20261.209 kr49 kr (4%)
19. mar. 20261.258 kr49 kr (4%)
4. mar. 20261.209 kr37 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret