Gå til hovedindhold

GreenProtect insektfælde 3 stk The Green Way | Insektbekæmpelse | GreenProtect | Insekter

GreenProtectInsekt bekæmpelseEAN: 5060525030758
Pris fra 55 krtil 76,63 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 21,63 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 45 kr 21. maj

Sammenlign priser på GreenProtect insektfælde 3 stk The Green Way | Insektbekæmpelse | GreenProtect | Insekter og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Insektfælde - 3 styk - A Green Way
55 kr
Til butik
Insektfælde - 3 styk - A Green Way billede

Produktspecifikationer

Mærke: A Green Way
Kategori: Insekt bekæmpelse
EAN: 5060525030758
Varenr.: 15951
Gå til Løvegården
TrustScore 5 ud af 54,8
Insektfælde, 3 stk
64,95 kr
Til butik
Insektfælde, 3 stk billede

Produktinformation

GreenProtect Insektfælde, 3 stk er en effektiv løsning til monitorering af skadedyr i dit hjem. Denne insektfælde er udviklet af entomologer og indeholder et lokkestof, der tiltrækker uønskede insekter som sølvfisk, bænkebidere og kakerlakker. Fælden fung...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GreenProtect
Kategori: Nonfood
EAN: 5060525030758
Varenr.: 26404
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
GreenProtect insektfælde 3 stk The Green Way | Insektbekæmpelse | GreenProtect | Insekter
76,63 kr
Til butik
GreenProtect insektfælde 3 stk The Green Way | Insektbekæmpelse | GreenProtect | Insekter billede

Produktinformation

GreenProtect insektfælde 3 stk The Green Way GreenProtect insektfælde er en biologisk fælde med et lokkemiddel indeni. Fælden er uden indhold af pesticider. Den er effektiv til at fange skadedyr og insekter, og dens design er baseret på insekternes biolog...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GreenProtect
Kategori: Insektbekæmpelse
EAN: 5060525030758
Varenr.: 46943313625425

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GreenProtect insektfælde 3 stk The Green Way | Insektbekæmpelse | GreenProtect | Insekter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GreenProtect insektfælde 3 stk The Green Way | Insektbekæmpelse | GreenProtect | Insekter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Økologisk-Supermarked55 kr55 krKøb
2Løvegården64,95 kr64,95 krKøb
3Sikkerhedsgiganten76,63 kr76,63 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GreenProtect insektfælde 3 stk The Green Way | Insektbekæmpelse | GreenProtect | Insekter

PriceData har fulgt prisen på GreenProtect insektfælde 3 stk The Green Way | Insektbekæmpelse | GreenProtect | Insekter i 180 dage. Laveste pris i perioden er 45 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 64,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 56 kr.

Den nuværende pris på 55 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for GreenProtect insektfælde 3 stk The Green Way | Insektbekæmpelse | GreenProtect | Insekter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for GreenProtect insektfælde 3 stk The Green Way | Insektbekæmpelse | GreenProtect | Insekter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202655 kr10 kr (22%)
21. maj 202645 kr10 kr (18%)
20. maj 202655 kr10 kr (22%)
13. apr. 202645 kr10 kr (18%)
11. apr. 202655 kr10 kr (22%)
27. mar. 202645 kr10 kr (18%)
8. mar. 202655 kr9,95 kr (15%)
7. mar. 202664,95 kr9,95 kr (18%)
1. mar. 202655 kr9,95 kr (15%)
28. feb. 202664,95 kr9,95 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret