Gå til hovedindhold

GreenProtect insektfælde 3 stk The Green Way | Insektbekæmpelse | GreenProtect | Insekter

GreenProtectInsekt bekæmpelseEAN: 5060525030758
Pris fra 45 krtil 76,63 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 31,63 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GreenProtect insektfælde 3 stk The Green Way | Insektbekæmpelse | GreenProtect | Insekter og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Haveglad.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
GreenProtect Insektfælde - 3 stk
45 kr
Til butik
GreenProtect Insektfælde - 3 stk billede

Produktinformation

GreenProtect insektfælder er smarte, giftfrie klisterfælder til forebyggelse af angreb fra kravlende insekter som skægkræ, sølvfisk, kakerlakker og andre uønskede insekter. Fælderne fungerer ved, at insekterne lokkes til og kravler hen over limoverfladen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GreenProtect
Kategori: Skadedyrsbekæmpelse
EAN: 5060525030758
Varenr.: 11523600
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Insektfælde - 3 styk - A Green Way
55 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
GreenProtect Insektfælde 3 stk.
64,95 kr
Til butik
GreenProtect Insektfælde 3 stk. billede

Produktinformation

A Green Way Insektfælde overvåger effektivt uønskede skadedyr i din bolig. Fælden fungerer som et overvågningsværktøj og støtter dig i at forhindre angreb fra insekter som sølvfisk, bænkebidere og kakerlakker. Brugsanvisning og forholdsregler: Insektfæld...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5060525030758
Varenr.: 15951
Gå til Løvegården
TrustScore 5 ud af 54,8
Insektfælde, 3 stk
64,95 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
GreenProtect insektfælde 3 stk The Green Way | Insektbekæmpelse | GreenProtect | Insekter
76,63 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GreenProtect insektfælde 3 stk The Green Way | Insektbekæmpelse | GreenProtect | Insekter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GreenProtect insektfælde 3 stk The Green Way | Insektbekæmpelse | GreenProtect | Insekter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Haveglad.dk45 kr45 krKøb
2Økologisk-Supermarked55 kr55 krKøb
3Helsegrossisten.dk64,95 kr64,95 krKøb
4Løvegården64,95 kr64,95 krKøb
5Sikkerhedsgiganten76,63 kr76,63 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GreenProtect insektfælde 3 stk The Green Way | Insektbekæmpelse | GreenProtect | Insekter

PriceData har fulgt prisen på GreenProtect insektfælde 3 stk The Green Way | Insektbekæmpelse | GreenProtect | Insekter i 180 dage. Laveste pris i perioden er 45 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 64,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 55 kr.

Den nuværende pris på 45 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for GreenProtect insektfælde 3 stk The Green Way | Insektbekæmpelse | GreenProtect | Insekter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for GreenProtect insektfælde 3 stk The Green Way | Insektbekæmpelse | GreenProtect | Insekter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202645 kr10 kr (18%)
2. jun. 202655 kr10 kr (22%)
31. maj 202645 kr10 kr (18%)
30. maj 202655 kr10 kr (22%)
21. maj 202645 kr10 kr (18%)
20. maj 202655 kr10 kr (22%)
13. apr. 202645 kr10 kr (18%)
11. apr. 202655 kr10 kr (22%)
27. mar. 202645 kr10 kr (18%)
8. mar. 202655 kr9,95 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret