Gå til hovedindhold

A Green Way GreenProtect Blommevikler fælde The Green Way | Insektbekæmpelse | Insektbekæmpelse |

A Green WaySkadedyrsbekæmpelseEAN: 5060525030765
Pris fra 69 krtil 89 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GreenProtect Blommevikler fælde The Green Way | Insektbekæmpelse | Insektbekæmpelse | og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Blommeviklerfælde - A Green Way
69 kr
Til butik
Blommeviklerfælde - A Green Way billede

Produktspecifikationer

Mærke: A Green Way
Kategori: Insekt bekæmpelse
EAN: 5060525030765
Varenr.: 15953
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
GreenProtect Blommevikler fælde The Green Way | Insektbekæmpelse | Insektbekæmpelse |
74,25 kr
Til butik
GreenProtect Blommevikler fælde The Green Way | Insektbekæmpelse | Insektbekæmpelse | billede

Produktinformation

GreenProtect Blommevikler fælde The Green Way Den GreenProtect Blommevikler fælde The Green Way er en effektiv fælde, der markant reducerer forekomsten af orm i blommetræer. Den kan anvendes fra blomstringsfasen og helt frem til høstperioden. Fælden har e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GreenProtect
Kategori: Insektbekæmpelse
EAN: 5060525030765
Varenr.: 46943381717329
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Blommeviklerfælde - 1 pk.
-16%79,95 kr
Før 94,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
GreenProtect Blommeviklerfælde
-10%85,5 kr
Før 94,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Stick-shop.dk
TrustScore 2.5 ud af 52,4
Green Protect blommeviklerfælde
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GreenProtect Blommevikler fælde The Green Way | Insektbekæmpelse | Insektbekæmpelse | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GreenProtect Blommevikler fælde The Green Way | Insektbekæmpelse | Insektbekæmpelse | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Økologisk-Supermarked69 kr69 krKøb
2Sikkerhedsgiganten74,25 kr74,25 krKøb
3Duft og Natur79,95 kr79,95 krKøb
4Helsegrossisten.dk85,5 kr85,5 krKøb
5Stick-shop.dk89 kr148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GreenProtect Blommevikler fælde The Green Way | Insektbekæmpelse | Insektbekæmpelse |

PriceData har fulgt prisen på GreenProtect Blommevikler fælde The Green Way | Insektbekæmpelse | Insektbekæmpelse | i 171 dage. Laveste pris i perioden er 65 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 74,3 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for GreenProtect Blommevikler fælde The Green Way | Insektbekæmpelse | Insektbekæmpelse |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for GreenProtect Blommevikler fælde The Green Way | Insektbekæmpelse | Insektbekæmpelse | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 202669 kr5,25 kr (7%)
20. apr. 202674,25 kr3,3 kr (5%)
19. apr. 202670,95 kr1,95 kr (3%)
16. apr. 202669 kr1,95 kr (3%)
15. apr. 202670,95 kr3,3 kr (4%)
14. apr. 202674,25 kr5,25 kr (8%)
8. mar. 202669 kr1,95 kr (3%)
7. mar. 202670,95 kr1,95 kr (3%)
5. mar. 202669 kr4 kr (6%)
28. feb. 202665 kr4 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret