Gå til hovedindhold

Green Cell PowerStream - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 2 m

Green CellKablerEAN: 5904326373440
Pris fra 89 krtil 152 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 68 kr 19. maj

Sammenlign priser på Green Cell PowerStream - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 2 m og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Green Cell PowerStream - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 2 m
89 kr
Til butik
Green Cell PowerStream - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 2 m billede

Produktinformation

USB-kabel, 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han), 2 m, USB-C Power Delivery (60 W), snehvid

Produktspecifikationer

Mærke: Green Cell
Kategori: USB kabel
Artikel nr.: KABGC29W
EAN: 5904326373440
Varenr.: 3447367
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C kabel 2 m - Green Cell, USB 3.2 Gen 1, hvid
-16%109 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C kabel 2 m - Green Cell, USB 3.2 Gen 1, hvid billede

Produktinformation

Fordele ved USB-C kabelHold dine enheder kørende med et pålideligt USB-C til USB-C kabel på 2 m. Green Cell leverer et kabel i hvid med hurtig opladning via USB Power Delivery op til 60 W og dataoverførsel op til 480 Mbit/s. Den ekstra længde giver frihed ved skrivebordet, i sofaen eller på farten.Design og anvendelseKablet er et rundt, flettet kabel med TPE-kappe, som giver en behagelig og smidig håndtering i daglig brug. Begge stik er USB-C (han/han) med lige formfaktor, så du kan forbinde kompatible telefoner, tablets, powerbanks og bærbare computere i kategorien USB-kabler. Perfekt til både opladning og synkronisering.Stik: USB-C (han) til USB-C (han)USB-version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Maks. datahastighed: 480 Mbit/s (0,48 Gbit/s)USB Power Delivery: Ja, op til 60 WKabellængde: 2 mKabeltype: Rundt, flettetKappe-materiale: TPELedningsdimension (AWG): 23/30Farve: HvidStikform: Lige...

Produktspecifikationer

Mærke: Green Cell
Kategori: USB-kabler
Vægt: 0.07g
EAN: 5904326373440
Varenr.: 1952161
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C kabel 2 m - Green Cell, USB 3.2 Gen 1, hvid
-13%129 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C kabel 2 m - Green Cell, USB 3.2 Gen 1, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Green Cell
Kategori: USB-kabler
Vægt: 0.07g
EAN: 5904326373440
Varenr.: 1952161
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Green Cell PowerStream USB Type-C kabel 2m Hvid
152 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Green Cell PowerStream - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 2 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Green Cell PowerStream - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 2 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK89 kr128 krKøb
2Boligcenter DK109 kr109 krKøb
3Vivas DK129 kr208 krKøb
4CompuMail DK152 kr152 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Green Cell PowerStream - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 2 m

PriceData har fulgt prisen på Green Cell PowerStream - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 2 m i 172 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 158 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 109 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Green Cell PowerStream - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 2 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Green Cell PowerStream - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 2 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202689 kr11 kr (14%)
28. maj 202678 kr10 kr (15%)
19. maj 202668 kr3 kr (4%)
10. maj 202671 kr25 kr (26%)
9. maj 202696 kr12 kr (14%)
6. maj 202684 kr7 kr (8%)
5. maj 202691 kr7 kr (8%)
2. maj 202684 kr1 kr (1%)
10. apr. 202683 kr1 kr (1%)
9. apr. 202682 kr20 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret