Gå til hovedindhold

Green Cell PowerStream - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1.2 m

Green CellKablerEAN: 5904326373433
Pris fra 69 krtil 144 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 61 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Green Cell PowerStream - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1.2 m og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Green Cell PowerStream - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1.2 m
69 kr
Til butik
Green Cell PowerStream - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1.2 m billede

Produktinformation

USB-kabel, 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han), 1.2 m, USB Power Delivery (60W), op til 480 Mbps, hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Green Cell
Kategori: USB kabel
Artikel nr.: KABGC30W
EAN: 5904326373433
Varenr.: 3396198
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C kabel 1,2 m - Green Cell, USB 3.2 Gen 1, 60 W, hvid
-22%109 kr
Før 140 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C kabel 1,2 m - Green Cell, USB 3.2 Gen 1, 60 W, hvid billede

Produktinformation

Fordele ved USB-C kabelDette USB‑C kabel fra Green Cell giver stabil opladning og pålidelig dataoverførsel i hverdagen. Med understøttelse af USB Power Delivery op til 60 W kan du oplade kompatible telefoner, tablets og bærbare effektivt. Den 1,2 m lange, runde ledning i hvid gør det nemt at nå fra stikkontakt til enhed - perfekt på skrivebordet, ved sengen eller på farten.Til hurtig synkronisering i hjemme og på kontoretKablet leverer op til 480 Mbit/s datahastighed, så du kan synkronisere filer, fotos og musik hurtigt. Begge ender har USB‑C hanstik med lige formfaktor, hvilket gør det ideelt til moderne udstyr med USB‑C porte.Stik: USB‑C han til USB‑C hanUSB-version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Datahastighed: op til 480 Mbit/s (0,48 Gbit/s)Understøttet opladning: USB Power Delivery op til 60 WKabellængde: 1,2 mKabeltype: Rundt kabelLedningsstørrelse: AWG 23/30Farve: HvidFormfaktor stik: Lige...

Produktspecifikationer

Mærke: Green Cell
Kategori: USB-kabler
Vægt: 0.07g
EAN: 5904326373433
Varenr.: 1888870
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C kabel 1,2 m - Green Cell, USB 3.2 Gen 1, 60 W, hvid
-19%129 kr
Før 160 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C kabel 1,2 m - Green Cell, USB 3.2 Gen 1, 60 W, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Green Cell
Kategori: USB-kabler
Vægt: 0.07g
EAN: 5904326373433
Varenr.: 1888870
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Green Cell PowerStream USB Type-C kabel 1.2m Hvid
144 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Green Cell PowerStream - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1.2 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Green Cell PowerStream - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1.2 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK69 kr108 krKøb
2Boligcenter DK109 kr109 krKøb
3Vivas DK129 kr208 krKøb
4CompuMail DK144 kr144 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Green Cell PowerStream - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1.2 m

PriceData har fulgt prisen på Green Cell PowerStream - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1.2 m i 181 dage. Laveste pris i perioden er 61 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er 37% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Green Cell PowerStream - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1.2 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Green Cell PowerStream - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1.2 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202669 kr40 kr (37%)
28. maj 2026109 kr46 kr (30%)
27. maj 2026155 kr26 kr (20%)
26. maj 2026129 kr20 kr (18%)
19. maj 2026109 kr40 kr (58%)
9. maj 202669 kr86 kr (55%)
1. maj 2026155 kr86 kr (125%)
22. apr. 202669 kr86 kr (55%)
14. apr. 2026155 kr87 kr (128%)
1. apr. 202668 kr87 kr (56%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret