Gå til hovedindhold

Grameta Kuglehane Med Håndtag 1' Mercury Muffe/Muffe TEA belagt

MercurySanitetEAN: 5706071046477
Pris fra 162 krtil 296,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 134,25 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grameta Kuglehane Med Håndtag 1' Mercury Muffe/Muffe TEA belagt og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 162 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mercury TEA 1" kugleventil, muffe-muffe med hndtag
162 kr
Til butik
Mercury TEA 1" kugleventil, muffe-muffe med hndtag billede

Produktspecifikationer

Mærke: Mercury
Kategori: WATTOO.DK Mrker Mercury
EAN: 5706071046477
Varenr.: 418083008
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MercuryTEA 1 M-M - kuglehane med håndtag
171 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Mercury TEA 1´´ kugleventil. Muffe-muffe med håndtag
209 kr
Til butik
Mercury TEA 1´´ kugleventil. Muffe-muffe med håndtag billede

Produktinformation

MERCURY serien er ofte anvendt i vandinstallationer, varmeinstallationerog til industriel brug, hydraulik og pneumatik.Gevindskårne tilslutninger: Standard muffe og nippel ifølge UNI ISO 228/1 Håndtag: Aluminium håndtag, aluminium T-håndtag, stål håndtag,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 418080018 - 504798670
EAN: 5706071046477
Varenr.: 814686
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grameta Kuglehane Med Håndtag 1' Mercury Muffe/Muffe TEA belagt
289,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Mercury TEA 1'' kugleventil. Muffe-muffe med håndtag
296,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grameta Kuglehane Med Håndtag 1' Mercury Muffe/Muffe TEA belagt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grameta Kuglehane Med Håndtag 1' Mercury Muffe/Muffe TEA belagt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK162 kr162 krKøb
2CS MEGASTORE DK171 kr210 krKøb
3Elvvs.dk209 kr209 krKøb
4VVS.dk289,75 kr289,75 krKøb
5vvsfittings.dk296,25 kr296,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grameta Kuglehane Med Håndtag 1' Mercury Muffe/Muffe TEA belagt

PriceData har fulgt prisen på Grameta Kuglehane Med Håndtag 1' Mercury Muffe/Muffe TEA belagt i 183 dage. Laveste pris i perioden er 162 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 201 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 184 kr.

Den nuværende pris på 162 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Grameta Kuglehane Med Håndtag 1' Mercury Muffe/Muffe TEA belagt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Grameta Kuglehane Med Håndtag 1' Mercury Muffe/Muffe TEA belagt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026162 kr8 kr (5%)
27. maj 2026170 kr1 kr (1%)
26. maj 2026171 kr1 kr (1%)
25. maj 2026170 kr1 kr (1%)
10. maj 2026171 kr5 kr (3%)
9. maj 2026176 kr5 kr (3%)
6. maj 2026171 kr26 kr (13%)
5. maj 2026197 kr26 kr (15%)
30. apr. 2026171 kr23 kr (12%)
9. feb. 2026194 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret