Gå til hovedindhold

GPA STØTTEBØSNING TIL KOBBERRØR 28 MM

GPARørstykkerEAN: 5705154130416
Pris fra 14,77 krtil 18,84 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 4,07 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 13,9 kr 14. apr.

Sammenlign priser på GPA STØTTEBØSNING TIL KOBBERRØR 28 MM og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14.77 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Støttebøsning Til Kobberrør 28 Mm
14,77 kr
Til butik
Støttebøsning Til Kobberrør 28 Mm billede

Produktinformation

STØTTEBØSNING TIL KOBBERRØR 28 MM Søgetermer: 0234004856 - 044093028 - 044093028 - 5705154130416

Produktspecifikationer

Mærke: Gpa
Kategori: Plumbing
EAN: 5705154130416
Varenr.: 8014998110530
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Støttebøsning til kobberrør 28 mm
15 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GPA STØTTEBØSNING TIL KOBBERRØR 28 MM
17,86 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stttebsning til kobberrr, 28 mm
18,8 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
STØTTEBØSNING TIL KOBBERRØR 28 MM
18,84 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GPA STØTTEBØSNING TIL KOBBERRØR 28 MM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GPA STØTTEBØSNING TIL KOBBERRØR 28 MM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk14,77 kr14,77 krKøb
2MaintainIt15 kr15 krKøb
3CS MEGASTORE DK17,86 kr56,86 krKøb
4WATTOO.DK18,8 kr18,8 krKøb
5EL-GROSSISTEN18,84 kr18,84 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GPA STØTTEBØSNING TIL KOBBERRØR 28 MM

PriceData har fulgt prisen på GPA STØTTEBØSNING TIL KOBBERRØR 28 MM i 169 dage. Laveste pris i perioden er 13,44 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 17,13 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15 kr.

Den nuværende pris på 14,77 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for GPA STØTTEBØSNING TIL KOBBERRØR 28 MM. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for GPA STØTTEBØSNING TIL KOBBERRØR 28 MM de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202614,77 kr
19. maj 202615 kr
26. apr. 202614,77 kr
14. apr. 202613,9 kr1,1 kr (7%)
13. apr. 202615 kr1,1 kr (8%)
21. mar. 202613,9 kr1,1 kr (7%)
11. mar. 202615 kr1 kr (6%)
10. mar. 202616 kr1 kr (7%)
6. mar. 202615 kr1 kr (6%)
5. mar. 202616 kr1 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret