Gå til hovedindhold

GPA CONTI BZ kontrollerbar kontraventil i rødgods. ½'' muffe/muffe PN16- Inspektionsprop i messing Ej GDV godkendt

GPASanitetEAN: 5709276776620
Pris fra 146,71 krtil 161,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 14,54 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139,06 kr 7. maj

Sammenlign priser på GPA CONTI BZ kontrollerbar kontraventil i rødgods. ½'' muffe/muffe PN16- Inspektionsprop i messing Ej GDV godkendt og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146.71 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GPA RØDGODS KONTRAVENTIL 1/2" M/M EJ VA
146,71 kr
Til butik
GPA RØDGODS KONTRAVENTIL 1/2" M/M EJ VA billede

Produktinformation

GPA CONTI ½" rødgods kontrollerbar fjederbelastet kontraventil PN16 type BZ med inspektionsprop i messing. Maks temperatur +90°C Bemærk inspektionsproppen er produceret i messing Byggelængde 76mm / Diameter 30mm DN15

Produktspecifikationer

Mærke: GPA
EAN: 5709276776620
Varenr.: 15914428039503
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GPA CONTI BZ kontrollerbar kontraventil i rødgods. ½'' muffe/muffe PN16- Inspektionsprop i messing Ej GDV godkendt
148 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Gpa Conti kontraventil, 1/2" M/M, rdgods med VA inspektionsprop
149 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Gpa Rødgods Kontraventil 1/2" M/M Ej Va
156,02 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Gpa rødgods kontraventil 1/2" m/m ej va
161,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GPA CONTI BZ kontrollerbar kontraventil i rødgods. ½'' muffe/muffe PN16- Inspektionsprop i messing Ej GDV godkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GPA CONTI BZ kontrollerbar kontraventil i rødgods. ½'' muffe/muffe PN16- Inspektionsprop i messing Ej GDV godkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN146,71 kr146,71 krKøb
2CS MEGASTORE DK148 kr187 krKøb
3WATTOO.DK149 kr149 krKøb
4Billigelogvvs.dk156,02 kr156,02 krKøb
5MaintainIt161,25 kr161,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GPA CONTI BZ kontrollerbar kontraventil i rødgods. ½'' muffe/muffe PN16- Inspektionsprop i messing Ej GDV godkendt

PriceData har fulgt prisen på GPA CONTI BZ kontrollerbar kontraventil i rødgods. ½'' muffe/muffe PN16- Inspektionsprop i messing Ej GDV godkendt i 172 dage. Laveste pris i perioden er 139,06 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 154 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 144 kr.

Den nuværende pris på 146,71 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for GPA CONTI BZ kontrollerbar kontraventil i rødgods. ½'' muffe/muffe PN16- Inspektionsprop i messing Ej GDV godkendt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for GPA CONTI BZ kontrollerbar kontraventil i rødgods. ½'' muffe/muffe PN16- Inspektionsprop i messing Ej GDV godkendt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026146,71 kr1,29 kr (1%)
23. maj 2026148 kr1,29 kr (1%)
9. maj 2026146,71 kr7,65 kr (6%)
7. maj 2026139,06 kr8,94 kr (6%)
6. maj 2026148 kr8,94 kr (6%)
23. apr. 2026139,06 kr
22. apr. 2026140 kr
19. apr. 2026139,06 kr
18. apr. 2026140 kr
15. apr. 2026139,06 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret