Gå til hovedindhold

Govee RGB smart Wi-Fi- og Bluetooth LED-strips (10 m)

GoveeCentral styring af hjemmetEAN: 6974316998525
Pris fra 179 krtil 404 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 225 kr (56% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Govee RGB smart Wi-Fi- og Bluetooth LED-strips (10 m) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Govee RGB Smart Wi-Fi + Bluetooth LED Strip (10m)
-6%179 kr
Før 191 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Govee RGB Smart Wi-Fi + Bluetooth LED Strip (10m) billede

Produktinformation

Skab stemning med Govee RGB LED lysstrimmel Govee RGB lysstrimmel er den ideelle løsning, når du vil sætte den rette stemning til fester, arrangementer eller blot som stemningsfuld dekoration i hjemmet. Med dens musikresponsive funktioner skaber den et dynamisk lysshow, der følger rytmen og giver dine gæster en uforglemmelig oplevelse. Derfor er Govee RGB lysstrimlen et godt valg Uanset om du vil løfte energien til en fest eller skabe en rolig og hyggelig atmosfære derhjemme, er denne lysstrimmel et oplagt valg. Brug den som under-seng belysning for en afslappende effekt, eller lad farverne flyde langs væggene for at tilføre elegance og liv til dit rum. Den er både funktionel og dekorativ - perfekt til enhver lejlighed. Funktioner, der gør Govee RGB lysstrimlen særlig Det, der adskiller Govee RGB lysstrimmel fra andre, er dens smarte og fleksible funktioner. Du kan nemt styre lyset med stemmekommandoer via Alexa eller tilpasse farver, effekter og lysstyrke direkte fra den intuitive mobilapp. Lysstrimlen giver dig fuld kontrol over stemningen i rummet og gør det nemt at skabe den perfekte atmosfære - uanset om det er til hyggeaftener, fest eller som en kreativ indretning. Gør dit hjem mere levende og personligt med Govee RGB lysstrimmel - en stilfuld og teknologisk løsning til moderne belysning.

Produktspecifikationer

Mærke: Govee
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: H61103A3
EAN: 6974316998525
Varenr.: 3237609
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Govee Smart RGB LED Strip, Bluetooth, WiFi, 10 meter
289 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Govee RGB Smart Wi-Fi + Bluetooth LED Strip (2x5m)
289 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Govee RGB LED lysstrip WiFi/Bluetooth 5 m - GEEKD.dk
-39%299 kr
Før 488 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Govee RGB smart Wi-Fi- og Bluetooth LED-strips (10 m)
404 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Govee RGB smart Wi-Fi- og Bluetooth LED-strips (10 m) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Govee RGB smart Wi-Fi- og Bluetooth LED-strips (10 m) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK179 kr218 krKøb
2WATTOO.DK289 kr289 krKøb
3Komplett DK289 kr289 krKøb
4Geekd299 kr299 krKøb
5CS MEGASTORE DK404 kr443 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Govee RGB smart Wi-Fi- og Bluetooth LED-strips (10 m)

PriceData har fulgt prisen på Govee RGB smart Wi-Fi- og Bluetooth LED-strips (10 m) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 290 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 238 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Govee RGB smart Wi-Fi- og Bluetooth LED-strips (10 m). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Govee RGB smart Wi-Fi- og Bluetooth LED-strips (10 m) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026179 kr12 kr (6%)
23. apr. 2026191 kr7 kr (4%)
22. apr. 2026198 kr42 kr (18%)
21. apr. 2026240 kr15 kr (7%)
11. apr. 2026225 kr15 kr (6%)
1. apr. 2026240 kr7 kr (3%)
31. mar. 2026247 kr7 kr (3%)
28. mar. 2026240 kr7 kr (3%)
18. mar. 2026247 kr42 kr (15%)
11. mar. 2026289 kr80 kr (38%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret