Gå til hovedindhold

GOTTFRED P GP Rørclips Ø20 x 57-60 mm m/tape - (1020 stk.)

Gottfred PSanitetEAN: 5705157325765
Pris fra 0,31 krtil 367 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 366,69 kr (100% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 0,3 kr 1. apr.

Sammenlign priser på GOTTFRED P GP Rørclips Ø20 x 57-60 mm m/tape - (1020 stk.) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 0.31 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Gp rørclips ø20 x 57-60 mm m/tape
0,31 kr
Til butik
Gp rørclips ø20 x 57-60 mm m/tape billede

Produktinformation

GP Rørclips Ø20 x 57-60 mm m/tape til montering af gulvvarmeslanger

Produktspecifikationer

Mærke: Gottfred P
EAN: 5705157325765
Varenr.: 0200205042
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GOTTFRED P GP Rørclips Ø20 x 57-60 mm m/tape - (1020 stk.)
298 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Gp Rørclips Ø20 X 57-60 Mm M/Tape
322,59 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
GP Rrclips, 20 x 57-60 mm med tape - 1020 stk
367 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GOTTFRED P GP Rørclips Ø20 x 57-60 mm m/tape - (1020 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GOTTFRED P GP Rørclips Ø20 x 57-60 mm m/tape - (1020 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt0,31 kr0,31 krKøb
2CS MEGASTORE DK298 kr337 krKøb
3Billigelogvvs.dk322,59 kr322,59 krKøb
4WATTOO.DK367 kr367 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GOTTFRED P GP Rørclips Ø20 x 57-60 mm m/tape - (1020 stk.)

PriceData har fulgt prisen på GOTTFRED P GP Rørclips Ø20 x 57-60 mm m/tape - (1020 stk.) i 161 dage. Laveste pris i perioden er 0,3 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 700 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 0,31 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for GOTTFRED P GP Rørclips Ø20 x 57-60 mm m/tape - (1020 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for GOTTFRED P GP Rørclips Ø20 x 57-60 mm m/tape - (1020 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20260,31 kr
8. maj 20260,33 kr341,67 kr (100%)
1. maj 2026342 kr341,67 kr (103536%)
29. apr. 20260,33 kr
1. apr. 20260,3 kr
31. mar. 20260,31 kr
15. mar. 20260,3 kr
14. mar. 20260,31 kr
21. feb. 20260,3 kr
20. feb. 20260,31 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret