Gå til hovedindhold

GOSH Copenhagen GOSH Catchy Eyes Mascara Allergy Certified 8 ml - 001 Extreme sort

GoshMascaraEAN: 5711914175245
Pris fra 47 krtil 135 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 88 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 43 kr 1. maj

Sammenlign priser på GOSH Copenhagen GOSH Catchy Eyes Mascara Allergy Certified 8 ml - 001 Extreme sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gosh Catchy Eyes Mascara
47 kr
Til butik
Gosh Catchy Eyes Mascara billede

Produktinformation

Gosh Copenhagen Catchy Allergy Certified Eyes Mascara, 8ml. - 001 Sort.Træd ind i en verden af drama og volumen med GOSH Catchy Eyes Mascara i nuancen 001 Extreme Black. Denne allergivenlige mascara er designet til at løfte og definere dine vipper med en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gosh
Kategori: Makeup
EAN: 5711914175245
Varenr.: 3351215
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Gosh Catchy Eyes Mascara 8 ml #001 Extreme Black
49 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Gosh Catchy Eyes Mascara 001 Extreme Black 8 ml
90 kr
Til butik
Gosh Catchy Eyes Mascara 001 Extreme Black 8 ml billede

Produktinformation

Gosh Catchy Eyes Mascara i farven 001 Extreme Black giver dig intens volumen og længde til dine vipper.Den unikke børste sikrer, at hver enkelt vippe adskilles og dækkes med farve, hvilket skaber et dramatisk og forførende look.Påfør mascaraen fra rod til spids for maksimal effekt, og påfør flere lag for ekstra volumen.Giv dine vipper et friskt pust og lad dem stjæle showet med Gosh Catchy Eyes Mascara.

Produktspecifikationer

Mærke: Gosh
Kategori: Øjne
Størrelse: 8.00ml
Artikel nr.: 5711914175245
EAN: 5711914175245
Varenr.: 5711914175245
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
GOSH Copenhagen GOSH Catchy Eyes Mascara Allergy Certified 8 ml - 001 Extreme sort
-25%97,46 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GOSH COPENHAGEN Catchy Eyes Mascara Allergy Certified 001 Extreme Black 8 ml
99 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
GOSH Catchy Eyes Mascara 001 Extreme Black 7ml
-21%104 kr
Før 131 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
GOSH Catchy Eyes Mascara Allergy Certified Black 001 - 8 ml
121 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Gosh Catchy Eyes Mascara Allergy Certified 001 Black
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GOSH Copenhagen GOSH Catchy Eyes Mascara Allergy Certified 8 ml - 001 Extreme sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GOSH Copenhagen GOSH Catchy Eyes Mascara Allergy Certified 8 ml - 001 Extreme sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop.dk47 kr47 krKøb
2Teknikproffset DK49 kr98 krKøb
3Beautycos DK90 kr119 krKøb
4NiceHair.dk97,46 kr97,46 krKøb
5EauDeParfum.dk99 kr99 krKøb
6Cocopanda DK104 kr104 krKøb
7NordicFeel DK121 kr121 krKøb
8Lyko DK135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GOSH Copenhagen GOSH Catchy Eyes Mascara Allergy Certified 8 ml - 001 Extreme sort

PriceData har fulgt prisen på GOSH Copenhagen GOSH Catchy Eyes Mascara Allergy Certified 8 ml - 001 Extreme sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 38 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 90 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 47 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for GOSH Copenhagen GOSH Catchy Eyes Mascara Allergy Certified 8 ml - 001 Extreme sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for GOSH Copenhagen GOSH Catchy Eyes Mascara Allergy Certified 8 ml - 001 Extreme sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202647 kr2 kr (4%)
21. maj 202649 kr6 kr (14%)
1. maj 202643 kr24 kr (36%)
30. apr. 202667 kr23 kr (26%)
21. apr. 202690 kr12,32 kr (16%)
20. apr. 202677,68 kr12,32 kr (14%)
16. apr. 202690 kr12,32 kr (16%)
15. apr. 202677,68 kr12,32 kr (14%)
14. apr. 202690 kr36 kr (67%)
4. apr. 202654 kr22 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret