Gå til hovedindhold

Lavinde Copenhagen beyond volume & curl mascara eyelash serum 01 black 7,2ml

Lavinde CopenhagenMascaraEAN: 5700002067333
Pris fra 139 krtil 157,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 18,5 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lavinde Copenhagen beyond volume & curl mascara eyelash serum 01 black 7,2ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lavinde Copenhagen beyond volume & curl mascara eyelash serum 01 black 7,2ml
139 kr
Til butik
Lavinde Copenhagen beyond volume & curl mascara eyelash serum 01 black 7,2ml billede

Produktinformation

Lavinde Copenhagen Ultimate Length Mascara 7,2 ml 01 black

Produktspecifikationer

Kategori: Øjne
EAN: 5700002067333
Varenr.: 5700002067333
Gå til Staybeautiful
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LAVINDE BEYOND Volume & Curl Mascara (med Eyelash Serum)
-25%150 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LAVINDE BEYOND Volume & Curl Mascara (med Eyelash Serum) billede

Produktinformation

LAVINDE BEYOND Volume & Curl Mascara (med Eyelash Serum) Denne volumen‑ og curl‑givende mascara fra LAVINDE giver dig markant fyldigere og mere buede vipper med et enkelt strøg. Formlen kombinerer intens sort farve med en plejende serum, som arbejder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Mascara
EAN: 5700002067333
Varenr.: 1236
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lavinde Copenhagen BEYOND Volume & Curl Mascara 7 ml - 01 sort
-25%157,5 kr
Før 210 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lavinde Copenhagen BEYOND Volume & Curl Mascara 7 ml - 01 sort billede

Produktinformation

Lavinde Copenhagen BEYOND Volume & Curl Mascara er en fantastisk mascara, som giver dig **smukt buede og voluminøse vipper**. Den er designet med en kurvet silikonebørste, som fanger og løfter hvert enkelt vippehår, så du nemt kan opnå et **intenst og dra...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5700002067333
Varenr.: 77844

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lavinde Copenhagen beyond volume & curl mascara eyelash serum 01 black 7,2ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lavinde Copenhagen beyond volume & curl mascara eyelash serum 01 black 7,2ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix139 kr139 krKøb
2Staybeautiful150 kr150 krKøb
3NiceHair.dk157,5 kr157,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lavinde Copenhagen beyond volume & curl mascara eyelash serum 01 black 7,2ml

PriceData har fulgt prisen på Lavinde Copenhagen beyond volume & curl mascara eyelash serum 01 black 7,2ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 95 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 199,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Lavinde Copenhagen beyond volume & curl mascara eyelash serum 01 black 7,2ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Lavinde Copenhagen beyond volume & curl mascara eyelash serum 01 black 7,2ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026139 kr11 kr (7%)
17. maj 2026150 kr11 kr (8%)
3. maj 2026139 kr11 kr (7%)
1. maj 2026150 kr11 kr (8%)
16. apr. 2026139 kr60,95 kr (30%)
15. apr. 2026199,95 kr60,95 kr (44%)
28. mar. 2026139 kr27 kr (16%)
23. feb. 2026166 kr33,95 kr (17%)
22. feb. 2026199,95 kr33,95 kr (20%)
20. feb. 2026166 kr2,8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret