Gå til hovedindhold

Gorenje SIH2200BLC, Dampstrygejern, Keramisk strygesål, 2,5 m, 90 g/min, Blå, 30 g/min

GorenjeStrygejernEAN: 3838782404696
Pris fra 130 krtil 179 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gorenje SIH2200BLC, Dampstrygejern, Keramisk strygesål, 2,5 m, 90 g/min, Blå, 30 g/min og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 130 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gorenje STEAMCARE PLUS SIH2200BLC Dampstrygejern 2200W Blå Hvid
130 kr
Til butik
Gorenje STEAMCARE PLUS SIH2200BLC Dampstrygejern 2200W Blå Hvid billede

Produktinformation

Gorenje STEAMCARE PLUS SIH2200BLC - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: keramik - 2200 W

Produktspecifikationer

Mærke: Gorenje
Artikel nr.: SIH2200BLC
EAN: 3838782404696
Varenr.: 1000640187
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dampstrygejern Gorenje SIH2200BLC 2200 W - blå
-20%159 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dampstrygejern Gorenje SIH2200BLC 2200 W - blå billede

Produktinformation

Gorenje SIH2200BLC. Type: Dampstrygejern, Strygesål, type: Keramisk strygesål, Ledningslængde: 2,5 m. Watt strygejern: 2200 W. Bredde: 133 mm, Dybde: 320 mm, Højde: 145 mm. Pakkebredde: 125 mm, Pakkedybde: 313 mm, Pakkehøjde: 165 mmFunktionerAntal temperaturindstillinger: 3Anti-dryp funktion: JaAutomatisk anti-kalk: JaAutomatisk slukning: JaDamp funktion: JaKonstant damp: 30 g/minLedningslængde: 2,5 mProduktfarve: BlåRotationsvinkel: 360°Selvrensende: JaStrygesål, type: Keramisk strygesålType: DampstrygejernVandtank volumen: 0,3 LVariabel dampindstilling: JaVertikal dampfunktion: JaYdeevne for damp: 90 g/minErgonomiskLedning der ikke kan drejes: IngenIndikatorLED-indikatorer: JaVandmåler: JaStrømstyringWatt strygejern: 2200 WVægt & størrelserBredde: 133 mmDybde: 320 mmHøjde: 145 mmVægt: 1,3 kgEmballeringsdataPakkebredde: 125 mmPakkedybde: 313 mmPakkehøjde: 165 mmPakketype: KassePakkevægt: 1,5 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Gorenje
Kategori: Strygejern og Steamere
Vægt: 1.37g
EAN: 3838782404696
Varenr.: 1855522
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gorenje SIH2200BLC, Dampstrygejern, Keramisk strygesål, 2,5 m, 90 g/min, Blå, 30 g/min
159 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dampstrygejern Gorenje SIH2200BLC 2200 W - blå
-18%179 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gorenje STEAMCARE PLUS SIH2200BLC Dampstrygejern 2200W Blå Hvid
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gorenje SIH2200BLC, Dampstrygejern, Keramisk strygesål, 2,5 m, 90 g/min, Blå, 30 g/min koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gorenje SIH2200BLC, Dampstrygejern, Keramisk strygesål, 2,5 m, 90 g/min, Blå, 30 g/min koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK130 kr130 krKøb
2Boligcenter DK159 kr159 krKøb
3CS MEGASTORE DK159 kr198 krKøb
4Vivas DK179 kr248 krKøb
5Ultrashop179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gorenje SIH2200BLC, Dampstrygejern, Keramisk strygesål, 2,5 m, 90 g/min, Blå, 30 g/min

PriceData har fulgt prisen på Gorenje SIH2200BLC, Dampstrygejern, Keramisk strygesål, 2,5 m, 90 g/min, Blå, 30 g/min i 185 dage. Laveste pris i perioden er 130 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 195 kr.

Den nuværende pris på 130 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Gorenje SIH2200BLC, Dampstrygejern, Keramisk strygesål, 2,5 m, 90 g/min, Blå, 30 g/min. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Gorenje SIH2200BLC, Dampstrygejern, Keramisk strygesål, 2,5 m, 90 g/min, Blå, 30 g/min de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026130 kr4 kr (3%)
13. maj 2026134 kr4 kr (3%)
6. maj 2026138 kr4 kr (3%)
28. apr. 2026142 kr3 kr (2%)
22. apr. 2026145 kr4 kr (3%)
15. apr. 2026149 kr4 kr (3%)
8. apr. 2026153 kr4 kr (3%)
1. apr. 2026157 kr3 kr (2%)
25. mar. 2026160 kr4 kr (2%)
18. mar. 2026164 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret