Gå til hovedindhold

Google Pixel 9 Pro XL - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 1 TB - OLED-skærm - 6.8 - 2992 x 1344 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 48 MP, 48 MP - front camera 42 MP - obsidian

GoogleMobiltelefonerEAN: 0840353914803
Pris fra 7.379 krtil 13.199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 5.820 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.146 kr 28. maj

Sammenlign priser på Google Pixel 9 Pro XL - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 1 TB - OLED-skærm - 6.8 - 2992 x 1344 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 48 MP, 48 MP - front camera 42 MP - obsidian og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7379 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Google Pixel 9 Pro XL 6.8 1TB Obsidian
7.379 kr
Til butik
Google Pixel 9 Pro XL 6.8 1TB Obsidian billede

Produktinformation

Google Pixel 9 Pro XL 68 1TB Obsidian Oplev den imponerende Google Pixel 9 Pro XL 68 1TB Obsidian, den nyeste smartphone fra Google. Med en generøs lagerkapacitet på 1TB er denne enhed designet til at rumme alle dine vigtige filer, billeder og apps. Dens...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Google
Kategori: skal sorteres
EAN: 0840353914803
Varenr.: 108822
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Google Pixel 9 Pro XL - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 1 TB - OLED-skærm - 6.8 - 2992 x 1344 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 48 MP, 48 MP - front camera 42 MP - obsidian
7.699,45 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Google Pixel 9 Pro XL 6.8" 1TB Obsidian
7.770 kr
Til butik
Google Pixel 9 Pro XL 6.8" 1TB Obsidian billede

Produktinformation

Google Pixel 9 Pro XL - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 1 TB - OLED display - 6.8" - 2992 x 1344 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 48 MP, 48 MP - front camera 42 MP - obsidian

Produktspecifikationer

Mærke: Google
Artikel nr.: GA09479-GB
EAN: 0840353914803
Varenr.: 1002397663
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Google Pixel 9 Pro XL 1TB/16GB - Obsidian
13.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Google Pixel 9 Pro XL - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 1 TB - OLED-skærm - 6.8 - 2992 x 1344 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 48 MP, 48 MP - front camera 42 MP - obsidian koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Google Pixel 9 Pro XL - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 1 TB - OLED-skærm - 6.8 - 2992 x 1344 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 48 MP, 48 MP - front camera 42 MP - obsidian koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop7.379 kr7.379 krKøb
2CS MEGASTORE DK7.699,45 kr7.699,45 krKøb
3CompuMail DK7.770 kr7.770 krKøb
4Proshop DK13.199 kr13.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Google Pixel 9 Pro XL - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 1 TB - OLED-skærm - 6.8 - 2992 x 1344 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 48 MP, 48 MP - front camera 42 MP - obsidian

PriceData har fulgt prisen på Google Pixel 9 Pro XL - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 1 TB - OLED-skærm - 6.8 - 2992 x 1344 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 48 MP, 48 MP - front camera 42 MP - obsidian i 179 dage. Laveste pris i perioden er 7.146 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 13.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.045 kr.

Den nuværende pris på 7.379 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Google Pixel 9 Pro XL - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 1 TB - OLED-skærm - 6.8 - 2992 x 1344 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 48 MP, 48 MP - front camera 42 MP - obsidian. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Google Pixel 9 Pro XL - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 1 TB - OLED-skærm - 6.8 - 2992 x 1344 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 48 MP, 48 MP - front camera 42 MP - obsidian de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20267.379 kr232 kr (3%)
29. maj 20267.147 kr1 kr (0%)
28. maj 20267.146 kr1 kr (0%)
24. maj 20267.147 kr196 kr (3%)
23. maj 20267.343 kr522 kr (7%)
19. maj 20267.865 kr5.334 kr (40%)
18. maj 202613.199 kr5.080 kr (63%)
16. maj 20268.119 kr832 kr (9%)
15. maj 20268.951 kr832 kr (10%)
14. maj 20268.119 kr539 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret