Gå til hovedindhold

Google Pixel 9 Pro XL 5G smartphone 16/256GB (Obsidian)

GoogleMobiltelefonerEAN: 0840353914483
Pris fra 7.000 krtil 7.777 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 777 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.976 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Google Pixel 9 Pro XL 5G smartphone 16/256GB (Obsidian) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7000 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Google Pixel 9 Pro XL 5G smartphone 16/256GB (Obsidian)
7.000 kr
Til butik
Google Pixel 9 Pro XL 5G smartphone 16/256GB (Obsidian) billede

Produktinformation

Med denne Google Pixel 9 Pro XL 5G smartphone med Gemini kan du nyde en enestående brugeroplevelse. Fordyb dig i dit yndlingsindhold på den store 6,75” pOLED-skærm med variabel opdateringshastighed fra 1-120Hz og levende farver. Denne flagship-smart

Produktspecifikationer

Kategori: MOBILTELEFONER
EAN: 0840353914483
Varenr.: 45736
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Google Pixel 9 Pro XL 6.8 256GB Obsidian
7.169 kr
Til butik
Google Pixel 9 Pro XL 6.8 256GB Obsidian billede

Produktinformation

Google Pixel 9 Pro XL 6.8" 256GB Obsidian Oplev den nyeste teknologi med Google Pixel 9 Pro XL, der kombinerer en imponerende 6.8" skærm med en strømlinet og elegant Obsidian-finish. Med 256GB lagerplads er der rigeligt med plads til dine billeder, videoe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Google
Kategori: Forside
EAN: 0840353914483
Varenr.: 63183
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Google Pixel 9 Pro XL 5G (256GB/Obsidian Black)
7.777 kr
Til butik
Google Pixel 9 Pro XL 5G (256GB/Obsidian Black) billede

Produktinformation

Google Pixel 9 Pro XL 5G (256GB/Obsidian Black)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Google
EAN: 0840353914483
Varenr.: Google Pixel 9 Pro XL 5G (256GB/Obsidian Black)

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Google Pixel 9 Pro XL 5G smartphone 16/256GB (Obsidian) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Google Pixel 9 Pro XL 5G smartphone 16/256GB (Obsidian) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1INphone.dk7.000 kr7.000 krKøb
2Ultrashop7.169 kr7.169 krKøb
3Salgsbutikken.dk7.777 kr7.777 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Google Pixel 9 Pro XL 5G smartphone 16/256GB (Obsidian)

PriceData har fulgt prisen på Google Pixel 9 Pro XL 5G smartphone 16/256GB (Obsidian) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 5.888 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 7.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.543 kr.

Den nuværende pris på 7.000 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Google Pixel 9 Pro XL 5G smartphone 16/256GB (Obsidian). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Google Pixel 9 Pro XL 5G smartphone 16/256GB (Obsidian) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20267.000 kr1.001 kr (17%)
23. maj 20265.999 kr191 kr (3%)
22. maj 20266.190 kr810 kr (12%)
18. maj 20267.000 kr169 kr (2%)
17. maj 20267.169 kr169 kr (2%)
12. maj 20267.000 kr169 kr (2%)
11. maj 20267.169 kr169 kr (2%)
3. maj 20267.000 kr810 kr (13%)
1. maj 20266.190 kr85 kr (1%)
22. apr. 20266.275 kr259 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret