Gå til hovedindhold

Google Pixel 10a - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - obsidian

GoogleEAN: 0840353949973
Pris fra 3.776 krtil 5.099 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.323 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Google Pixel 10a - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - obsidian og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3776 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Google Pixel 10a 256gb Sort
-29%3.776 kr
Før 5.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Google Pixel 10a 256gb Sort billede

Produktinformation

6,3" pOLED Actua-skærm, 120 Hz for flydende scrollning Tensor G4 med Gemini-assistenten gør arbejdsgange og daglige opgaver hurtigere 48 MP hovedkamera og 13 MP ultravidvinkel tager skarpe fotos og 4K60-video IP68, Gorilla Glass 7i og ramme i satin-aluminium forbedrer holdbarheden på lang sigt 5100 mAh batteri med 45 W hurtigopladning og trådløs opladning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Google
Kategori: Android
Artikel nr.: GA09605-GB
EAN: 0840353949973
Varenr.: 5020079815
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Google Pixel 10a 6.3" 6.3" 256 GB 256 GB Sort Sort
4.416 kr
Til butik
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Google Pixel 10a 5G (256GB/Obsidian)
4.438 kr
Til butik
Google Pixel 10a 5G (256GB/Obsidian) billede

Produktinformation

Google Pixel 10a 5G (256GB/Obsidian)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Google
EAN: 0840353949973
Varenr.: Google Pixel 10a 5G (256GB/Obsidian)
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Google Pixel 10a - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - obsidian
4.855 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Google Pixel 10a 6.3 6.3 256 GB 256 GB Sort Sort
4.949 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Google Pixel 10a 256GB/8GB - Obsidian
5.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Google Pixel 10a - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - obsidian koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Google Pixel 10a - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - obsidian koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK3.776 kr3.862,25 krKøb
2CompuMail DK4.416 kr4.416 krKøb
3Salgsbutikken.dk4.438 kr4.438 krKøb
4CS MEGASTORE DK4.855 kr4.855 krKøb
5Ultrashop4.949 kr4.949 krKøb
6Proshop DK5.099 kr5.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Google Pixel 10a - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - obsidian

PriceData har fulgt prisen på Google Pixel 10a - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - obsidian i 105 dage. Laveste pris i perioden er 3.776 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 5.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.668 kr.

Den nuværende pris på 3.776 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Google Pixel 10a - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - obsidian. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Google Pixel 10a - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - obsidian de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 20263.776 kr423 kr (10%)
23. apr. 20264.199 kr91 kr (2%)
21. apr. 20264.290 kr128 kr (3%)
19. apr. 20264.418 kr6 kr (0%)
18. apr. 20264.424 kr9 kr (0%)
17. apr. 20264.433 kr24 kr (1%)
16. apr. 20264.457 kr1 kr (0%)
15. apr. 20264.456 kr6 kr (0%)
13. apr. 20264.462 kr14 kr (0%)
11. apr. 20264.476 kr156 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret