Gå til hovedindhold

Google Pixel 10a - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 128 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - lavendelfarvet

GoogleEAN: 0840353949850
Pris fra 3.124 krtil 4.299 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.175 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Google Pixel 10a - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 128 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - lavendelfarvet og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3124 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Google Pixel 10a 128gb Lavendel
-31%3.124 kr
Før 4.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Google Pixel 10a 128gb Lavendel billede

Produktinformation

6,3" pOLED Actua-skærm, 120 Hz for flydende scrollning Tensor G4 med Gemini-assistenten gør arbejdsgange og daglige opgaver hurtigere 48 MP hovedkamera og 13 MP ultravidvinkel tager skarpe fotos og 4K60-video IP68, Gorilla Glass 7i og ramme i satin-aluminium forbedrer holdbarheden på lang sigt 5100 mAh batteri med 45 W hurtigopladning og trådløs opladning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Google
Kategori: Android
Artikel nr.: GA09603-GB
EAN: 0840353949850
Varenr.: 5020079813
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Google Pixel 10a 5G (128GB/Lavender)
3.442 kr
Til butik
Google Pixel 10a 5G (128GB/Lavender) billede

Produktinformation

Google Pixel 10a 5G (128GB/Lavender)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Google
EAN: 0840353949850
Varenr.: Google Pixel 10a 5G (128GB/Lavender)
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Google Pixel 10a 6.3" 128 GB Lavendel
3.442 kr
Til butik
Google Pixel 10a 6.3" 128 GB Lavendel billede

Produktinformation

Google Pixel 10a - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 128 GB - pOLED display - 6.3" - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - lavendelfarvet

Produktspecifikationer

Mærke: Google
Artikel nr.: GA09603-GB
EAN: 0840353949850
Varenr.: 1003864248
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Google Pixel 10a - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 128 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - lavendelfarvet
3.644 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Google Pixel 10a 6.3 128 GB Lavendel
4.049 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Google Pixel 10a 5G 6,3" 8/128 GB - Lavender smartphone
-11%4.099 kr
Før 4.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Google Pixel 10a 5G 6,3" 8/128 GB - Lavender smartphone
-11%4.119 kr
Før 4.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Google Pixel 10a 128GB/8GB - Lavender
4.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Google Pixel 10a - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 128 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - lavendelfarvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Google Pixel 10a - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 128 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - lavendelfarvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK3.124 kr3.210,25 krKøb
2Salgsbutikken.dk3.442 kr3.442 krKøb
3CompuMail DK3.442 kr3.442 krKøb
4CS MEGASTORE DK3.644 kr3.644 krKøb
5Ultrashop4.049 kr4.049 krKøb
6Boligcenter DK4.099 kr4.099 krKøb
7Vivas DK4.119 kr4.198 krKøb
8Proshop DK4.299 kr4.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Google Pixel 10a - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 128 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - lavendelfarvet

PriceData har fulgt prisen på Google Pixel 10a - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 128 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - lavendelfarvet i 104 dage. Laveste pris i perioden er 3.124 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 4.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.805 kr.

Den nuværende pris på 3.124 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Google Pixel 10a - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 128 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - lavendelfarvet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Google Pixel 10a - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 128 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - lavendelfarvet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 20263.124 kr439 kr (12%)
30. apr. 20263.563 kr6 kr (0%)
29. apr. 20263.569 kr88 kr (2%)
25. apr. 20263.657 kr16 kr (0%)
23. apr. 20263.673 kr5 kr (0%)
22. apr. 20263.678 kr5 kr (0%)
21. apr. 20263.683 kr8 kr (0%)
20. apr. 20263.691 kr6 kr (0%)
19. apr. 20263.697 kr82 kr (2%)
18. apr. 20263.779 kr26 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret