Gå til hovedindhold

Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

GoobayComputer – tilbehørEAN: 4040849747298
Pris fra 59 krtil 89 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay 74729 USB3.2 60W USB-C Kabel 3 m
59 kr
Til butik
goobay 74729 USB3.2 60W USB-C Kabel 3 m billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 3 m - USB3.2 5 Gbit/s - USB Power Delivery (60 W) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 74729
EAN: 4040849747298
Varenr.: 1002426720
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay 74729 USB‑C til USB‑C kabel 3 m - USB 3.2, 60 W
69 kr
Til butik
Goobay 74729 USB‑C til USB‑C kabel 3 m - USB 3.2, 60 W billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 3 m - USB3.2 5 Gbit/s - USB Power Delivery (60 W) - sortFunktionerKabeltype: Rundt kabelMaksimal dataoverførselshastighed: 5 Gbit/sek.Produktfarve: SortStik 1: USB CStik 1 formfaktor: LigeStik 1 køn: HanstikStik 2: USB CStik 2 formfaktor: LigeStik 2 køn: HanstikThunderbolt udgave: 3Thunderbolt-teknologi: JaUSB strømforsyning op til: 60 WUSB version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Vægt & størrelserKabellængde: 3 mEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stk...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.11g
EAN: 4040849747298
Varenr.: 2092092
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay 74729 USB3.2 60W USB-C Kabel 3 m
79 kr
Til butik
goobay 74729 USB3.2 60W USB-C Kabel 3 m billede

Produktinformation

Oplev det nye USB-C-kabel USB 32, der understøtter op til 60 W Power Delivery og en imponerende dataoverførselshastighed på 5 Gbps. Med varenummer 4040849747298 er dette kabel den perfekte løsning til moderne enheder, der kræver hurtig opladning og effekt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler & Stik til Computer
EAN: 4040849747298
Varenr.: 72826
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt
-27%87 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay 74729 USB‑C til USB‑C kabel 3 m - USB 3.2, 60 W
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK59 kr59 krKøb
2Boligcenter DK69 kr69 krKøb
3Ultrashop79 kr79 krKøb
4Teknikproffset DK87 kr136 krKøb
5Vivas DK89 kr158 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

PriceData har fulgt prisen på Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt i 86 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 60 W, 5 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202659 kr20 kr (25%)
19. maj 202679 kr20 kr (34%)
9. mar. 202659 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret