Gå til hovedindhold

Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

GoobayComputer – tilbehørEAN: 4040849742033
Pris fra 67 krtil 99 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay 74203 USB3.2 100W USB-C Kabel 3 m
67 kr
Til butik
goobay 74203 USB3.2 100W USB-C Kabel 3 m billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 3 m - USB3.2 10 Gbit/s - USB Power Delivery (100 W) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 74203
EAN: 4040849742033
Varenr.: 1002426672
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay 74203 USB‑C til USB‑C kabel 3 m - USB 3.2, 100 W PD, 10 Gbit/s
79 kr
Til butik
Goobay 74203 USB‑C til USB‑C kabel 3 m - USB 3.2, 100 W PD, 10 Gbit/s billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 3 m - USB3.2 10 Gbit/s - USB Power Delivery (100 W) - sortFunktionerKabeltype: Rundt kabelMaksimal dataoverførselshastighed: 10 Gbit/sek.Produktfarve: SortStik 1: USB CStik 1 formfaktor: LigeStik 1 køn: HanstikStik 2: USB CStik 2 formfaktor: LigeStik 2 køn: HanstikThunderbolt udgave: 4Thunderbolt-teknologi: JaUSB strømforsyning: JaUSB strømforsyning op til: 100 WUSB version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Vægt & størrelserKabellængde: 3 mEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stk...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.13g
EAN: 4040849742033
Varenr.: 2092090
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay 74203 USB3.2 100W USB-C Kabel 3 m
89 kr
Til butik
goobay 74203 USB3.2 100W USB-C Kabel 3 m billede

Produktinformation

USB-C Kabel USB 3.2 100 W 10 Gbit/s Oplev den fremragende ydeevne med vores USB-C Kabel USB 3.2, der understøtter op til 100 W strømlevering og dataoverførsel med en imponerende hastighed på 10 Gbit/s. Dette kabel er det perfekte valg til at oplade dine e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kameratilslutning & Kabler
EAN: 4040849742033
Varenr.: 72821
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt
-29%99 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay 74203 USB‑C til USB‑C kabel 3 m - USB 3.2, 100 W PD, 10 Gbit/s
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK67 kr67 krKøb
2Boligcenter DK79 kr79 krKøb
3Ultrashop89 kr89 krKøb
4Teknikproffset DK99 kr148 krKøb
5Vivas DK99 kr168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

PriceData har fulgt prisen på Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt i 90 dage. Laveste pris i perioden er 67 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 71 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 67 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 3 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. mar. 202667 kr4 kr (6%)
5. mar. 202671 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret