Gå til hovedindhold

Goobay TV-vægbeslag Basic FIXED (størrelse S) til tv-apparater og skærme på mellem 23 og 42 tommer (58-107 cm) op til 25 kg

GoobayElektronikEAN: 4040849585234
Pris fra 35 krtil 79 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay TV-vægbeslag Basic FIXED (størrelse S) til tv-apparater og skærme på mellem 23 og 42 tommer (58-107 cm) op til 25 kg og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay - TV Wall Mount Basic Fix (Size S)
35 kr
Til butik
Goobay - TV Wall Mount Basic Fix (Size S) billede

Produktinformation

Goobay - TV Wall Mount Basic Fix (Size S)

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 58523
EAN: 4040849585234
Varenr.: 1000606782
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 58523, 58,4 cm (23), 106,7 cm (42), 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Stål, Sort
42,63 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vægbeslag til TV - Goobay Basic Fix (størrelse S)
-18%49 kr
Før 60 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vægbeslag til TV - Goobay Basic Fix (størrelse S) billede

Produktinformation

Goobay - TV Wall Mount Basic Fix (Size S)MonteringAntal understøttede skærme: 1Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 106,7 cm (42")Maksimal vægtkapacitet: 25 kgMinimal skærmstørrelse kompatibilitet: 58,4 cm (23")Montering interface kompatibilitet (maks.): 100 x 100 mmMontering interface kompatibilitet (min.): 75 x 75 mmMonteringstype: VægPanel montering grænseflade: 75 x 75,100 x 100 mmErgonomiskAfstand til væggen (maks.): 1,5 cmDesignHusmateriale: StålProduktfarve: SortEmballage indholdBrugervejledning: JaTekniske detaljerAntal pr. pakke: 1 stkVægt & størrelserBredde: 122 mmDybde (maks.): 1,5 cmHøjde: 122 mmVægt: 250 g...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Skærmbeslag
Vægt: 0.31g
EAN: 4040849585234
Varenr.: 1817725
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay - TV Wall Mount Basic Fix (Size S)
49 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay TV-vægbeslag Basic FIXED (størrelse S) til tv-apparater og skærme på mellem 23 og 42 tommer (58-107 cm) op til 25 kg
-45%54 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vægbeslag til TV - Goobay Basic Fix (størrelse S)
-14%69 kr
Før 80 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TV vægbeslag - 23-42" Fast, Vægafstand 15mm
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay TV-vægbeslag Basic FIXED (størrelse S) til tv-apparater og skærme på mellem 23 og 42 tommer (58-107 cm) op til 25 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay TV-vægbeslag Basic FIXED (størrelse S) til tv-apparater og skærme på mellem 23 og 42 tommer (58-107 cm) op til 25 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK35 kr35 krKøb
2CS MEGASTORE DK42,63 kr81,63 krKøb
3Boligcenter DK49 kr49 krKøb
4Ultrashop49 kr49 krKøb
5Teknikproffset DK54 kr103 krKøb
6Vivas DK69 kr138 krKøb
7EL-GROSSISTEN79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay TV-vægbeslag Basic FIXED (størrelse S) til tv-apparater og skærme på mellem 23 og 42 tommer (58-107 cm) op til 25 kg

PriceData har fulgt prisen på Goobay TV-vægbeslag Basic FIXED (størrelse S) til tv-apparater og skærme på mellem 23 og 42 tommer (58-107 cm) op til 25 kg i 87 dage. Den nuværende pris er 35 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay TV-vægbeslag Basic FIXED (størrelse S) til tv-apparater og skærme på mellem 23 og 42 tommer (58-107 cm) op til 25 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay TV-vægbeslag Basic FIXED (størrelse S) til tv-apparater og skærme på mellem 23 og 42 tommer (58-107 cm) op til 25 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202635 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret