Gå til hovedindhold

Goobay Trådlös LED-bordslampa RGBW, vit med touch-styrning, 150 lm, många RGB-ljusfärger och varmvitt (3000 K), steglöst dimbar

GoobayCamping og vandretureEAN: 4040849739286
Pris fra 110 krtil 149 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 98 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Goobay Trådlös LED-bordslampa RGBW, vit med touch-styrning, 150 lm, många RGB-ljusfärger och varmvitt (3000 K), steglöst dimbar og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 110 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay Bordlampe med RGB Trådløs Hvid
110 kr
Til butik
goobay Bordlampe med RGB Trådløs Hvid billede

Produktinformation

goobay - Bordlampe - RGB - Batteri, Genopladelig - Touch control - IP44 - Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 73928
EAN: 4040849739286
Varenr.: 1002248058
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
goobay Bordlampe med RGB Trådløs Hvid
128 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bordlampe med RGB lys - Goobay, trådløs og genopladelig, hvid
-7%129 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Trådlös LED-bordslampa RGBW, vit med touch-styrning, 150 lm, många RGB-ljusfärger och varmvitt (3000 K), steglöst dimbar
-18%138 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bordlampe med RGB lys - Goobay, trådløs og genopladelig, hvid
-6%149 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Trådløs LED-bordlampe – RGBW – hvid
149 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay Bordlampe med RGB Trådløs Hvid
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Trådlös LED-bordslampa RGBW, vit med touch-styrning, 150 lm, många RGB-ljusfärger och varmvitt (3000 K), steglöst dimbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Trådlös LED-bordslampa RGBW, vit med touch-styrning, 150 lm, många RGB-ljusfärger och varmvitt (3000 K), steglöst dimbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK110 kr110 krKøb
2CS MEGASTORE DK128 kr167 krKøb
3Boligcenter DK129 kr129 krKøb
4Teknikproffset DK138 kr197 krKøb
5Vivas DK149 kr218 krKøb
6Av-Cables DK149 kr149 krKøb
7Ultrashop149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Trådlös LED-bordslampa RGBW, vit med touch-styrning, 150 lm, många RGB-ljusfärger och varmvitt (3000 K), steglöst dimbar

PriceData har fulgt prisen på Goobay Trådlös LED-bordslampa RGBW, vit med touch-styrning, 150 lm, många RGB-ljusfärger och varmvitt (3000 K), steglöst dimbar i 168 dage. Laveste pris i perioden er 98 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 110 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Goobay Trådlös LED-bordslampa RGBW, vit med touch-styrning, 150 lm, många RGB-ljusfärger och varmvitt (3000 K), steglöst dimbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Goobay Trådlös LED-bordslampa RGBW, vit med touch-styrning, 150 lm, många RGB-ljusfärger och varmvitt (3000 K), steglöst dimbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026110 kr12 kr (12%)
28. apr. 202698 kr12 kr (11%)
18. dec. 2025110 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret