Gå til hovedindhold

Goobay Stikdåse 6 udtag, 5 m, sort 6x sikkerhedshunstik

GoobaySystem- og strømkablerEAN: 4040849388392
Pris fra 95 krtil 640 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 545 kr (85% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Stikdåse 6 udtag, 5 m, sort 6x sikkerhedshunstik og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay Stikdåse 6-stik 16A Sort 5m
95 kr
Til butik
goobay Stikdåse 6-stik 16A Sort 5m billede

Produktinformation

goobay - Stikdåse - AC 230 V - 3680 watt - input: power CEE 7/7 - output-stikforbindelser: 6 (CEE 7/4) - 5 m ledning - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 38839
EAN: 4040849388392
Varenr.: 996051922
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Stikdåse 6 udtag, 5 m, sort 6x sikkerhedshunstik
-24%113 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Stikdåse 6 udtag, 5 m, sort 6x sikkerhedshunstik billede

Produktinformation

6x udtag med EU-jord (type F, CEE 7/3) Kabellængde 5 m, Förpackning, : Retail Polybag, Stikkontakt med flere stikkontakter med kontaktbeskyttelse, 6-vejs stikkontakt med vinklet jordkontaktstik, Strømstik med 45° drejede stikkontakter, Stikkontakter af denne type er kun egnet til indendørs brug. Inderleder tværsnit, : 1.5 mm², Forkortelse for ledningstype, : H05-VV-F3G 1.5, Udgang, maks. strømstyrke, : 16 A, Markeringer, : CE, WEEE, GS: Intertek, Netfrekvens, : 50 Hz, Driftsspænding, : 230 V (AC), maks. brydeevne, : 3500 W, Indgangsstrøm, : 16.0 A, Indgang, type, : 6x udtag med EU-jord (type F, CEE 7/3), Udgang, type, : stik med EU-jord (type F, CEE 7/7) 90°, Farve, : sort, Betjeningsvejledning, : de, en, fr, it, es, nl, da, se, cz, pl, Kabellængde, : 5 m, Kapslingsklasse, : I, Beskyttelsestype, : IP20.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Stikdåse
EAN: 4040849388392
Varenr.: C38859
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro AC power strip - 5 m - Sort
117 kr
Til butik
Pro AC power strip - 5 m - Sort billede

Produktinformation

AC-stikdåse tilbyder 6-vejs strømfordeling med et 5 m kabel i sort og 6 sikkerhedsstik (CEE 7/4). Pro AC power strip - 5 m - Sort er designet til praktisk forlængelse af netstrøm og giver dig flere udtag i én skinne for fleksibel placering. 6-vejs AC-stikdåse 5 m kabellængde Sort finish 6 sikkerhedsstik (CEE 7/4) Ideel til at organisere og forsyne flere enheder fra ét enkelt tilslutningspunkt.

Produktspecifikationer

Mærke: Pro
Kategori: Stroemkabel ekstern
Artikel nr.: 4040849388392
EAN: 4040849388392
Varenr.: 3056873
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay stikdåse 6 udtag 16 A - sort, 5 m ledning
119 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay Stikdåse 6-stik 16A Sort 5m
129 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay stikdåse 6 udtag 16 A - sort, 5 m ledning
139 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goobay Schuko 6-Way Power Strip, 5 m, black
640 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Stikdåse 6 udtag, 5 m, sort 6x sikkerhedshunstik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Stikdåse 6 udtag, 5 m, sort 6x sikkerhedshunstik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK95 kr95 krKøb
2Teknikproffset DK113 kr172 krKøb
3Proshop DK117 kr156 krKøb
4Boligcenter DK119 kr119 krKøb
5Ultrashop129 kr129 krKøb
6Vivas DK139 kr208 krKøb
7INphone.dk640 kr640 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Stikdåse 6 udtag, 5 m, sort 6x sikkerhedshunstik

PriceData har fulgt prisen på Goobay Stikdåse 6 udtag, 5 m, sort 6x sikkerhedshunstik i 85 dage. Laveste pris i perioden er 95 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 113 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 101 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Goobay Stikdåse 6 udtag, 5 m, sort 6x sikkerhedshunstik. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Goobay Stikdåse 6 udtag, 5 m, sort 6x sikkerhedshunstik de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202695 kr18 kr (16%)
6. maj 2026113 kr18 kr (19%)
9. mar. 202695 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret