Gå til hovedindhold

Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberleder (CU), 1 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849937149
Pris fra 20 krtil 31 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberleder (CU), 1 m og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 1m Patchkabel Sort
20 kr
Til butik
goobay CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 1m Patchkabel Sort billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - rund - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 93714
EAN: 4040849937149
Varenr.: 990316858
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberleder (CU), 1 m
-73%21 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberleder (CU), 1 m billede

Produktinformation

Goobay SLIM-netværkskablet er specielt designet til miljøer med trange pladsforhold og en høj tæthed af elektroniske enheder, f.eks. serverkabinetter, computer- eller datacentre. Kablet giver effektive netværksløsninger af høj kvalitet for bedre luftstrøm og køleydelse. kobberleder (CU) Kabellængde 1 m, Förpackning, : Cable Tag, Samlet, uskærmet LAN-kabel med 2x RJ45-stik til tilslutning af netværkskomponenter, Ekstremt tyndt Ethernet-kabel med en lille kabeldiameter på 3,6 mm, Internetkabel med lille bøjningsradius og høj fleksibilitet til pladsbesparende installation, f.eks. i serverracks, computer- eller datacentre, Kort RJ45-stik (11,6 x 26,7 mm) med snaplåsbeskyttelse Kort RJ45-stik (11,6 x 26,7 mm) med snaplåsbeskyttelse, Kobberleder (CU) af høj kvalitet og guldbelagte kontaktflader garanterer en fremragende, højtydende netværksforbindelse. Bøjningsbeskyttelse og stabil kappe (3,6 mm) beskytter Ethernet-kablet optimalt mod brud på kablet. Netværkskabel er egnet til Power over Ethernet (PoE). AWG, : 30/7 (stranded), Bøjningsradius >, : 28.8 mm, Specifikation, : CAT 6, Kabelkappen diameter, : 3.6 mm, Afskærmning klasse, : U/UTP, Forbindelser, : EIA/TIA-568 B, Markeringer, : WEEE, CE, Driftstemperatur op til, : 60 °C, Driftstemperatur fra, : -20 °C, max. båndbredde, : 250 MHz, Kink beskyttelse, : tosidet, Kabeltype, : Rundkabel, Materiale kabelkappe, : PVC, Inder leder materiale, : CU (kobber), Tilslutning, afskærmning, : nej.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Cat6
EAN: 4040849937149
Varenr.: C43500
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay PATCH CABLE CAT6 U/UTP - SLIM
29 kr
Til butik
Goobay PATCH CABLE CAT6 U/UTP - SLIM billede

Produktinformation

Opdag Goobay PATCH CABLE CAT6 UUTP - SLIM, varenummer 93714, den ideelle løsning til hurtig og pålidelig netværksforbindelse. Dette slanke patchkabel er designet til at understøtte høje datahastigheder og optimale ydeevne i dit hjem eller på kontoret. Med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849937149
Varenr.: 87746
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 slim U/UTP - Sort - 1m
31 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberleder (CU), 1 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberleder (CU), 1 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK20 kr20 krKøb
2Teknikproffset DK21 kr70 krKøb
3Ultrashop29 kr29 krKøb
4Proshop DK31 kr70 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberleder (CU), 1 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberleder (CU), 1 m i 170 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 20 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberleder (CU), 1 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, sort kobberleder (CU), 1 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202620 kr1 kr (5%)
16. apr. 202621 kr1 kr (5%)
19. mar. 202620 kr9 kr (31%)
13. mar. 202629 kr1 kr (3%)
12. mar. 202630 kr1 kr (3%)
5. mar. 202629 kr9 kr (45%)
31. jan. 202620 kr9 kr (31%)
25. jan. 202629 kr1 kr (3%)
24. jan. 202630 kr1 kr (3%)
22. jan. 202629 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret