Gå til hovedindhold

Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 3 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849936944
Pris fra 19 krtil 148 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (87% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 15,36 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 3 m og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Hvid
19 kr
Til butik
goobay CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Hvid billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - haspet, rund, knastfri - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 93694
EAN: 4040849936944
Varenr.: 990316851
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 3 m
-69%28 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 3 m billede

Produktinformation

Goobay SLIM-netværkskablet er specielt designet til miljøer med trange pladsforhold og en høj tæthed af elektroniske enheder, f.eks. serverkabinetter, computer- eller datacentre. Kablet giver effektive netværksløsninger af høj kvalitet for bedre luftstrøm og køleydelse. kobberleder (CU) Kabellængde 3 m, Förpackning, : Cable Tag, Samlet, uskærmet LAN-kabel med 2x RJ45-stik til tilslutning af netværkskomponenter, Ekstremt tyndt Ethernet-kabel med en lille kabeldiameter på 3,6 mm, Internetkabel med lille bøjningsradius og høj fleksibilitet til pladsbesparende installation, f.eks. i serverracks, computer- eller datacentre, Kort RJ45-stik (11,6 x 26,7 mm) med snaplåsbeskyttelse Kort RJ45-stik (11,6 x 26,7 mm) med snaplåsbeskyttelse, Kobberleder (CU) af høj kvalitet og guldbelagte kontaktflader garanterer en fremragende, højtydende netværksforbindelse. Bøjningsbeskyttelse og stabil kappe (3,6 mm) beskytter Ethernet-kablet optimalt mod brud på kablet. Netværkskabel er egnet til Power over Ethernet (PoE). AWG, : 30/7 (stranded), Bøjningsradius >, : 28.8 mm, Specifikation, : CAT 6, Kabelkappen diameter, : 3.6 mm, Afskærmning klasse, : U/UTP, Forbindelser, : EIA/TIA-568 B, Markeringer, : WEEE, CE, Driftstemperatur op til, : 60 °C, Driftstemperatur fra, : -20 °C, max. båndbredde, : 250 MHz, Kink beskyttelse, : tosidet, Kabeltype, : Rundkabel, Materiale kabelkappe, : PVC, Inder leder materiale, : CU (kobber), Tilslutning, afskærmning, : nej.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Cat6
EAN: 4040849936944
Varenr.: C43493
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 UTP slim - Hvid - 3m
36 kr
Til butik
Pro LAN CAT 6 UTP slim - Hvid - 3m billede

Produktinformation

Patchkabel (CAT 6) i slankt, pladsbesparende design til tilslutning af netværksenheder, f.eks. en bærbar til en switch. Designet til praktisk daglig håndtering med en lille kabeldiameter, der hjælper med at spare plads under transport og brug. Tilslutning: RJ-45 (han) til RJ-45 (han) Teknologi: Uskærmet twisted pair (UTP), AWG 30 Længde: 15 m Opbygning: Rundt, snagless, støbt med trækaflastning Finish: Guldbelagte stik Farve: Hvid Pålidelig CAT 6 patchning i et slankt format, der holder kablingen pæn og nem at føre.

Produktspecifikationer

Mærke: Pro
Kategori: Netvaerkskabel
Artikel nr.: 4040849936944
EAN: 4040849936944
Varenr.: 2997454
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CAT6 Patchkabel, Slim, U/UTP, CU, 2xRJ45, Hvid (3m)
49 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goobay slimline cables white 3m Cat 6 U/UTP
148 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 3 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 3 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK19 kr19 krKøb
2Teknikproffset DK28 kr77 krKøb
3Proshop DK36 kr75 krKøb
4EL-GROSSISTEN49 kr49 krKøb
5INphone.dk148 kr148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 3 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 3 m i 184 dage. Laveste pris i perioden er 15,35 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 36 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22 kr.

Den nuværende pris på 19 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 3 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 3 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202619 kr1 kr (5%)
15. maj 202620 kr1 kr (5%)
1. maj 202619 kr
25. apr. 202618,02 kr9,98 kr (36%)
11. apr. 202628 kr8 kr (22%)
9. apr. 202636 kr1 kr (3%)
14. mar. 202635 kr16 kr (84%)
13. mar. 202619 kr3,64 kr (24%)
10. mar. 202615,36 kr3,64 kr (19%)
8. mar. 202619 kr3,64 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret