Gå til hovedindhold

Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 10 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849937101
Pris fra 35 krtil 370 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 335 kr (91% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 32,36 kr 21. maj

Sammenlign priser på Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 10 m og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 10m Patchkabel Hvid
35 kr
Til butik
goobay CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 10m Patchkabel Hvid billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - knastfri - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 93710
EAN: 4040849937101
Varenr.: 990316854
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 93710, 10 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Hvid
35,03 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 UTP slim - Hvid - 10m
52 kr
Til butik
Pro LAN CAT 6 UTP slim - Hvid - 10m billede

Produktinformation

Patchkabel (CAT 6) i slankt, pladsbesparende design til tilslutning af netværksenheder, f.eks. en bærbar til en switch. Designet til praktisk daglig håndtering med en lille kabeldiameter, der hjælper med at spare plads under transport og brug. Tilslutning: RJ-45 (han) til RJ-45 (han) Teknologi: Uskærmet twisted pair (UTP), AWG 30 Længde: 15 m Opbygning: Rundt, snagless, støbt med trækaflastning Finish: Guldbelagte stik Farve: Hvid Pålidelig CAT 6 patchning i et slankt format, der holder kablingen pæn og nem at føre.

Produktspecifikationer

Mærke: Pro
Kategori: Netvaerkskabel
Artikel nr.: 4040849937101
EAN: 4040849937101
Varenr.: 2988516
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 10 m
-59%53 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CAT6 Patchkabel, Slim, U/UTP, CU, 2xRJ45, Hvid (10m)
79 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goobay slimline cables white 10m Cat 6 U/UTP
370 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 10 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 10 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK35 kr35 krKøb
2CS MEGASTORE DK35,03 kr74,03 krKøb
3Proshop DK52 kr91 krKøb
4Teknikproffset DK53 kr102 krKøb
5EL-GROSSISTEN79 kr79 krKøb
6INphone.dk370 kr370 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 10 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 10 m i 47 dage. Laveste pris i perioden er 32,36 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 53 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 35 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 34% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 10 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Goobay Slim netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 10 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202635 kr
22. maj 202635,03 kr2,67 kr (8%)
21. maj 202632,36 kr19,64 kr (38%)
13. maj 202652 kr1 kr (2%)
7. maj 202653 kr1 kr (2%)
30. apr. 202652 kr16,97 kr (48%)
29. apr. 202635,03 kr16,97 kr (33%)
28. apr. 202652 kr16,97 kr (48%)
27. apr. 202635,03 kr16,97 kr (33%)
26. apr. 202652 kr16,97 kr (48%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret