Gå til hovedindhold

Goobay SAT-antennekabel (80 dB), dobbelt afskærmet F-stik > F-stik (fuldt afskærmet), 2.5 m

GoobayComputer – tilbehørEAN: 4040849507380
Pris fra 10,49 krtil 49 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 38,51 kr (79% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay SAT-antennekabel (80 dB), dobbelt afskærmet F-stik > F-stik (fuldt afskærmet), 2.5 m og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10.49 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay SAT, 2.5 m, 2,5 m, F, F, Hvid
10,49 kr
Til butik
Goobay SAT, 2.5 m, 2,5 m, F, F, Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Billede kabler
Farve: 1
Artikel nr.: 50738
EAN: 4040849507380
Varenr.: 5190666
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay Antennekabel Dobbelt afskærmet koaksial 2.5m Hvid Hvid
18 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay SAT-antennekabel (80 dB), dobbelt afskærmet F-stik > F-stik (fuldt afskærmet), 2.5 m
-45%27 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay SAT-antennekabel (80 dB), dobbelt afskærmet F-stik > F-stik (fuldt afskærmet), 2.5 m billede

Produktinformation

F-stik > F-stik (fuldt afskærmet) Kabellængde 2.5 m, Förpackning, : Bulk, Dobbelt skærmet satellitkabel for interferensfri transmission, Støbt stik på begge sider for at beskytte mod støv, snavs og mekaniske påvirkninger, Forniklede, præcisionspassende kontakter, Til overførsel af digitale SD/HDTV-signaler, f.eks. fra SAT-systemer til tv-apparater eller modtagere, Kabelkappen diameter, : 5.3 mm, Inderleder, lederdiameter, : 0.5 mm, Numre af skærm, : 2 x, Markeringer, : WEEE, CE, CAS no. : 7439-92-1, chemical substance, : Pb, SCIP no. : 18bc72ad-8a47-4fa0-9957-aa8063503562, Impedans, : 75 Ω, Afskærmning effektivitet, : 80 dB, Kabeltype, : Koaksialkabel, Materiale kabelkappe, : PVC, Inder leder materiale, : CCS, Type 1, afskærmning, : Folie (aluminium), Type 2, afskærmning, : Fletskærm (aluminium) 112x, Tilslutning, kontaktmateriale, : forniklet.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Antenne kabler
EAN: 4040849507380
Varenr.: C42724
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay Antennekabel Dobbelt afskærmet koaksial 2.5m Hvid Hvid
29 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Antennekabel Goobay F-stik han til han 2,5 m - hvid, dobbelt afskærmet
29 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro SAT antenna cable (80 dB) 2x shielded 2.5m
41 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Antennekabel Goobay F-stik han til han 2,5 m - hvid, dobbelt afskærmet
49 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay SAT-antennekabel (80 dB), dobbelt afskærmet F-stik > F-stik (fuldt afskærmet), 2.5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay SAT-antennekabel (80 dB), dobbelt afskærmet F-stik > F-stik (fuldt afskærmet), 2.5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK10,49 kr49,49 krKøb
2CompuMail DK18 kr18 krKøb
3Teknikproffset DK27 kr76 krKøb
4Ultrashop29 kr29 krKøb
5Boligcenter DK29 kr29 krKøb
6Proshop DK41 kr80 krKøb
7Vivas DK49 kr118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay SAT-antennekabel (80 dB), dobbelt afskærmet F-stik > F-stik (fuldt afskærmet), 2.5 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay SAT-antennekabel (80 dB), dobbelt afskærmet F-stik > F-stik (fuldt afskærmet), 2.5 m i 13 dage. Den nuværende pris er 10,49 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay SAT-antennekabel (80 dB), dobbelt afskærmet F-stik > F-stik (fuldt afskærmet), 2.5 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay SAT-antennekabel (80 dB), dobbelt afskærmet F-stik > F-stik (fuldt afskærmet), 2.5 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202610,49 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret