Gå til hovedindhold

Goobay RJ45 netværkskabel med CAT 8.1 S/FTP råkabel, AWG 26, hvid kobberleder, LSZH halogenfri kabelkappe, RJ45-stik (CAT 6A), 20 m

GoobayKablerEAN: 4040849611117
Pris fra 159 krtil 280 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 148 kr 14. maj

Sammenlign priser på Goobay RJ45 netværkskabel med CAT 8.1 S/FTP råkabel, AWG 26, hvid kobberleder, LSZH halogenfri kabelkappe, RJ45-stik (CAT 6A), 20 m og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay 61111 CAT 8.1 S/FTP CU 20m Hvid
159 kr
Til butik
Goobay 61111 CAT 8.1 S/FTP CU 20m Hvid billede

Produktinformation

Goobay 61111. Kabellængde: 20 m, Standard for kabler: Cat8.1, Kabelafskærmning: S/FTP (S-STP), Stik 1: RJ-45, Stik 2: RJ-45, Stikforbindelse kontakter plettering: Guld, Dataoverførselshastighed: 40000 Mbit/s, Produktfarve: Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 61111
EAN: 4040849611117
Varenr.: 1001026377
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Cat8.1 - Goobay 61111, 20 m, S/FTP, hvid
-5%179 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel Cat8.1 - Goobay 61111, 20 m, S/FTP, hvid billede

Produktinformation

Goobay 61111. Kabellængde: 20 m, Standard for kabler: Cat8.1, Kabelafskærmning: S/FTP (S-STP), Stik 1: RJ-45, Stik 2: RJ-45, Stikforbindelse kontakter plettering: Guld, Dataoverførselshastighed: 40000 Mbit/s, Produktfarve: HvidFunktionerAWG-ledningsstørrelse: 26/7Dataoverførselshastighed: 40000 Mbit/sEthernet-grænsefladetype: 25 Gigabit Ethernet40 Gigabit EthernetHurtigt ethernetGigabit EthernetFrekvens: 2000 MHzKabelafskærmning: S/FTP (S-STP)Kabelform: RundKabellængde: 20 mKabelteknologi: 40GBase-TLedertype: StrandetLedningsmateriale: KobberMateriale for kapper: Lav røg ingen halogen (LSZH)Power over Ethernet (PoE) -type understøttet: PoE+, PoE++ (4PPoE)Produktfarve: HvidStandard for kabler: Cat8.1Stik 1: RJ-45Stik 1 formfaktor: LigeStik 1 køn: HanstikStik 2: RJ-45Stik 2 formfaktor: LigeStik 2 køn: HanstikStik afskærmning: JaStikforbindelse kontakter plettering: GuldStrøm over Ethernet (PoE): JaBæredygtighedIndeholder ikke: HalogenVægt & størrelserYdre diameter: 6,2 mmEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stk...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.74g
EAN: 4040849611117
Varenr.: 1844486
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Cat8.1 - Goobay 61111, 20 m, S/FTP, hvid
-5%199 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel Cat8.1 - Goobay 61111, 20 m, S/FTP, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.74g
EAN: 4040849611117
Varenr.: 1844486
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay 61111 CAT 8.1 S/FTP CU 20m Hvid
219 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CAT8.1 netværkskabel - S/FTP (PiMF) LSZH, CU, Hvid (20m)
239 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay RJ45 netværkskabel med CAT 8.1 S/FTP råkabel, AWG 26, hvid kobberleder, LSZH halogenfri kabelkappe, RJ45-stik (CAT 6A), 20 m
-6%280 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel med CAT 8.1 S/FTP råkabel, AWG 26, hvid kobberleder, LSZH halogenfri kabelkappe, RJ45-stik (CAT 6A), 20 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel med CAT 8.1 S/FTP råkabel, AWG 26, hvid kobberleder, LSZH halogenfri kabelkappe, RJ45-stik (CAT 6A), 20 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK159 kr159 krKøb
2Boligcenter DK179 kr179 krKøb
3Vivas DK199 kr268 krKøb
4Ultrashop219 kr219 krKøb
5EL-GROSSISTEN239 kr239 krKøb
6Teknikproffset DK280 kr339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay RJ45 netværkskabel med CAT 8.1 S/FTP råkabel, AWG 26, hvid kobberleder, LSZH halogenfri kabelkappe, RJ45-stik (CAT 6A), 20 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay RJ45 netværkskabel med CAT 8.1 S/FTP råkabel, AWG 26, hvid kobberleder, LSZH halogenfri kabelkappe, RJ45-stik (CAT 6A), 20 m i 87 dage. Laveste pris i perioden er 148 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 164 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 157 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel med CAT 8.1 S/FTP råkabel, AWG 26, hvid kobberleder, LSZH halogenfri kabelkappe, RJ45-stik (CAT 6A), 20 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel med CAT 8.1 S/FTP råkabel, AWG 26, hvid kobberleder, LSZH halogenfri kabelkappe, RJ45-stik (CAT 6A), 20 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026159 kr11 kr (7%)
14. maj 2026148 kr16 kr (10%)
9. mar. 2026164 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret