Gå til hovedindhold

Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, sort, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849916809
Pris fra 164 krtil 259 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 95 kr (37% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, sort, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 164 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 30m Patchkabel Sort
164 kr
Til butik
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 30m Patchkabel Sort billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 30 m - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 91680
EAN: 4040849916809
Varenr.: 988908155
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, sort, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)
-23%253 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, sort, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) billede

Produktinformation

Vores netværkskabler overfører signaler i maksimal kvalitet med ekstrem hastighed og sikrer en stabil forbindelse. Indvendige ledere af høj kvalitet, robust kabelkappe og præcist tilpassede stik kendetegner vores tilslutningskabler og stik. De er særligt velegnede til billedtransmission i høj opløsning i 8K @ 60 Hz og 4K @ 120 Hz. Goobay har altid det rigtige produkt til din netværksapplikation - både til hjemmet og til virksomhedsnetværk. Simpelthen. Alt. Hvad du behøver!, LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) Kabellængde 30 m, Förpackning, : Cable Tag, Samlet, dobbeltskærmet LAN-kabel (CAT 7 med 600 MHz) med RJ45-tilslutninger (CAT 6A med 500 MHz) til tilslutning af netværkskomponenter, Internetkabel med høj hastighed, især til spilkonsoller med høj opløsning (8K @ 60 Hz og 4K @ 120 Hz), f.eks. Sony PlayStation 5 eller Microsoft Xbox X, S/FTP samlet afskærmning: afskærmning af aluminiumfolie for de enkelte ledningspar (PiMF) og aluminiumflet afskærmning for kabelkappen, Kobberleder (CU) af høj kvalitet og 50µ forgyldte kontaktflader garanterer en fremragende, højtydende netværksforbindelse, Snaplåsbeskyttelsen af den RJ45-stikledning forhindrer, at den snaplås kan hænge fast eller brække af, hvilket sikrer en pålidelig internetforbindelse, Bøjningsbeskyttelse og stabil kappe beskytter Ethernet-kablet optimalt mod brud på kablet, CAT-7-kabel er egnet til Power over Ethernet (PoE, PoE+) og 10 Gigabit Ethernet med hastigheder på op til 10/100/1000/10000 Mbit/s, AWG, : 26/7 (stranded), Bøjningsradius >, : 48 mm, Specifikation, : CAT 7, Kabelkappen diameter, : 6.2 mm, Afskærmning klasse, : S/FTP (PiMF), Numre af skærm, : 2 x, Forbindelser, : EIA/TIA-568 B, Markeringer, : CE, WEEE, Driftstemperatur op til, : 65 °C, Driftstemperatur fra, : -20 °C, max. båndbredde, : 500 MHz, Kink beskyttelse, : tosidet, Kabeltype, : Cat 7 råkabel, Materiale kabelkappe, : LSZH, Inder leder materiale, : CU (kobber).

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Cat7
EAN: 4040849916809
Varenr.: C39555
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 7 S/FTP - Sort - 30m
259 kr
Til butik
Pro LAN CAT 7 S/FTP - Sort - 30m billede

Produktinformation

Patchkabel CAT 7 i sort med RJ-45 (han) til RJ-45 (han)-stik, designet til pæne, pålidelige netværksforbindelser i trange opsætninger. Nøglefunktioner CAT 7 patchkabel med understøttelse af hastigheder op til 10 Gbit S/FTP (PiMF) afskærmning med folie og flettet afskærmningsmateriale Op til 500 MHz båndbredde til stabil højfrekvent datatransmission LSZH-kappe (Low Smoke Zero Halogen), halogenfri Guldbelagte RJ-45-stik for pålidelig kontakt Praktiske konstruktionsdetaljer: støbt, snagless, trækaflastning og længdeangivelse Ideelt til kort, pæn patchning mellem netværksenheder, hvor afskærmning, båndbredde og kompakt kabellængde er vigtigt.

Produktspecifikationer

Mærke: Pro
Kategori: Netvaerkskabel
Artikel nr.: 4040849916809
EAN: 4040849916809
Varenr.: 2463294

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, sort, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, sort, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK164 kr164 krKøb
2Teknikproffset DK253 kr312 krKøb
3Proshop DK259 kr298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, sort, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

PriceData har fulgt prisen på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, sort, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) i 175 dage. Den nuværende pris er 164 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, sort, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, sort, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. dec. 2025164 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret