Gå til hovedindhold

Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849916748
Pris fra 137 krtil 259 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 122 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 136 kr 13. maj

Sammenlign priser på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 137 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 30m Patchkabel Yellow
137 kr
Til butik
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 30m Patchkabel Yellow billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet - gul

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 91674
EAN: 4040849916748
Varenr.: 988908149
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 30 m - Goobay - gul
159 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 30 m - Goobay - gul billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 30 m - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet - gulGenereltAfskærmningsmateriale: Folie, flettetAWG American Wire Gauge: 26/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetSmalpresaflastninglængdeindikationFarve: GulKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 30 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 7Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 600 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.99g
EAN: 4040849916748
Varenr.: 1810219
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay RJ-45 CAT7 30m, 30 m, Cat7, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Gul
178 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 30m Patchkabel Yellow
179 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 30 m - Goobay - gul
179 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)
-45%180 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 7 S/FTP - Gul - 30m
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK137 kr137 krKøb
2Boligcenter DK159 kr159 krKøb
3CS MEGASTORE DK178 kr217 krKøb
4Ultrashop179 kr179 krKøb
5Vivas DK179 kr248 krKøb
6Teknikproffset DK180 kr239 krKøb
7Proshop DK259 kr298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

PriceData har fulgt prisen på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) i 149 dage. Laveste pris i perioden er 136 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 137 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 137 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, gul, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026137 kr1 kr (1%)
13. maj 2026136 kr1 kr (1%)
21. apr. 2026137 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026136 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026137 kr1 kr (1%)
27. feb. 2026136 kr1 kr (1%)
26. feb. 2026137 kr1 kr (1%)
25. feb. 2026136 kr1 kr (1%)
22. feb. 2026137 kr1 kr (1%)
18. feb. 2026136 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret