Gå til hovedindhold

Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grå, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849916755
Pris fra 159 krtil 259 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (39% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grå, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay RJ45 CAT 7 S/FTP CU 30 m Grey
159 kr
Til butik
Goobay RJ45 CAT 7 S/FTP CU 30 m Grey billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 30 m - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, formet - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 91675
EAN: 4040849916755
Varenr.: 988908150
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 91675, 30 m, Cat7, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Grå
177 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay RJ45 CAT 7 S/FTP CU 30 m Grey
219 kr
Til butik
Goobay RJ45 CAT 7 S/FTP CU 30 m Grey billede

Produktinformation

Goobay RJ45 CAT 7 S/FTP CU 30 m Grey Opgrader din netværksforbindelse med Goobay RJ45 CAT 7 S/FTP CU kabel, som tilbyder enestående hastighed og pålidelighed. Med en længde på 30 meter er dette grå kabel designet til både private hjem og professionelle mi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849916755
Varenr.: 38095
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grå, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)
-23%253 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6/A S/FTP - Grå - 30m
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grå, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grå, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK159 kr159 krKøb
2CS MEGASTORE DK177 kr216 krKøb
3Ultrashop219 kr219 krKøb
4Teknikproffset DK253 kr312 krKøb
5Proshop DK259 kr298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grå, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

PriceData har fulgt prisen på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grå, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 228 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grå, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grå, 30 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. jan. 2026159 kr60 kr (27%)
25. jan. 2026219 kr40 kr (15%)
24. jan. 2026259 kr40 kr (18%)
13. jan. 2026219 kr40 kr (15%)
12. jan. 2026259 kr40 kr (18%)
7. dec. 2025219 kr40 kr (15%)
6. dec. 2025259 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret