Gå til hovedindhold

Goobay RJ45 (CAT 6A, 500 MHz) patchkabel med CAT 8.1 S/FTP råkabel, hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 15 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849551307
Pris fra 219 krtil 349 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 218 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Goobay RJ45 (CAT 6A, 500 MHz) patchkabel med CAT 8.1 S/FTP råkabel, hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 15 m og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 8.1 S/FTP CU 15m White
219 kr
Til butik
Goobay CAT 8.1 S/FTP CU 15m White billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 8.1 - halogenfri, formet, knastfri, strenget - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 55130
EAN: 4040849551307
Varenr.: 993554428
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay CAT 8.1 S/FTP netværkskabel 15 m - hvid
-4%249 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay CAT 8.1 S/FTP netværkskabel 15 m - hvid billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 15 m - SFTP, PiMF - CAT 8.1 - halogenfri, formet, knastfri, strenget - hvidGenereltAfskærmningsmateriale: Aluminiums folie med aluminiums bøjleBelagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: Halogenfriformetknastfristrengetanti-knæk hylsterhaspebeskyttelsekobberlederFarve: HvidKabel længde: 15 mKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Ledningsføringssystem: T568BNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 8.1Teknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568-B - op til 2 GHzPakketype: En grosMiljømæssige parametreMaks. driftstemperatur: 75 °CMin. driftstemperatur: -20 °C...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.93g
EAN: 4040849551307
Varenr.: 2067829
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay CAT 8.1 S/FTP netværkskabel 15 m - hvid
-4%269 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay CAT 8.1 S/FTP netværkskabel 15 m - hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.93g
EAN: 4040849551307
Varenr.: 2067829
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 8.1 S/FTP CU 15m White
279 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay RJ45 (CAT 6A, 500 MHz) patchkabel med CAT 8.1 S/FTP råkabel, hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 15 m
-30%300 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 8.1 STP - Hvid - 15m
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 (CAT 6A, 500 MHz) patchkabel med CAT 8.1 S/FTP råkabel, hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 15 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 (CAT 6A, 500 MHz) patchkabel med CAT 8.1 S/FTP råkabel, hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 15 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK219 kr219 krKøb
2Boligcenter DK249 kr249 krKøb
3Vivas DK269 kr338 krKøb
4Ultrashop279 kr279 krKøb
5Teknikproffset DK300 kr359 krKøb
6Proshop DK349 kr388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay RJ45 (CAT 6A, 500 MHz) patchkabel med CAT 8.1 S/FTP råkabel, hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 15 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay RJ45 (CAT 6A, 500 MHz) patchkabel med CAT 8.1 S/FTP råkabel, hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 15 m i 83 dage. Laveste pris i perioden er 218 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 225 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 220 kr.

Den nuværende pris på 219 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Goobay RJ45 (CAT 6A, 500 MHz) patchkabel med CAT 8.1 S/FTP råkabel, hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 15 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Goobay RJ45 (CAT 6A, 500 MHz) patchkabel med CAT 8.1 S/FTP råkabel, hvid 99,9 % iltfri kobberleder (OFC), AWG 24, halogenfri kabelkappe (LSZH), 15 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. apr. 2026219 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026218 kr1 kr (0%)
14. mar. 2026219 kr6 kr (3%)
13. mar. 2026225 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret