Gå til hovedindhold

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - U/FTP, PiMF - CAT 6 - formet, knastfri, flad - sort

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849942358
Pris fra 33 krtil 59 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (44% besparelse)

Sammenlign priser på goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - U/FTP, PiMF - CAT 6 - formet, knastfri, flad - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 6 U/FTP, PiMF 5m Patchkabel Sort
33 kr
Til butik
goobay CAT 6 U/FTP, PiMF 5m Patchkabel Sort billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - U/FTP, PiMF - CAT 6 - formet, knastfri, flad - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 94235
EAN: 4040849942358
Varenr.: 988698047
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - U/FTP, PiMF - CAT 6 - formet, knastfri, flad - sort
37,3 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 Goobay U/FTP fladt - 5 m, sort
39 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 6 Goobay U/FTP fladt - 5 m, sort billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - U/FTP, PiMF - CAT 6 - formet, knastfri, flad - sortGenereltAfskærmningsmateriale: AluminumfolieAWG American Wire Gauge: 32Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetknastfrifladpresaflastningknækbeskyttelseFarve: SortLængde: 5 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: U/FTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568-B, TIA/EIA 568BPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.1g
EAN: 4040849942358
Varenr.: 1808849
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Flad netværkskabel CAT 6, U/FTP, sort kobberleder (CU), 5 m
-35%45 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 flat - Sort - 5m
46 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 6 U/FTP, PiMF 5m Patchkabel Sort
49 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 Goobay U/FTP fladt - 5 m, sort
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - U/FTP, PiMF - CAT 6 - formet, knastfri, flad - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - U/FTP, PiMF - CAT 6 - formet, knastfri, flad - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK33 kr33 krKøb
2CS MEGASTORE DK37,3 kr76,3 krKøb
3Boligcenter DK39 kr39 krKøb
4Teknikproffset DK45 kr94 krKøb
5Proshop DK46 kr85 krKøb
6Ultrashop49 kr49 krKøb
7Vivas DK59 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - U/FTP, PiMF - CAT 6 - formet, knastfri, flad - sort

PriceData har fulgt prisen på goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - U/FTP, PiMF - CAT 6 - formet, knastfri, flad - sort i 167 dage. Den nuværende pris er 33 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - U/FTP, PiMF - CAT 6 - formet, knastfri, flad - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - U/FTP, PiMF - CAT 6 - formet, knastfri, flad - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. dec. 202533 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret